Kontakt

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
570 13 Litomyšl, T. G. Masaryka 659
telefon: 461 313 611
mobil: 775 558 223
e-mail: skola@szat.cz

Najdete nás na Facebooku

Zřizovatel školy

Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství

Školní závod

Školky Litomyšl

Zde se nacházíte: Úvod » Obecné aktuality » Autodesk Certificate of Completion

Autodesk Certificate of Completion

Uvedený celosvětově platný certifikát obdrželo koncem měsíce května 2014 pět studentů technických oborů naší školy za své projekty orientované oborem CAD technologií.
Datum publikování: 4.6.2014 | Vložil/a: Jiří Šváb

Certifikát "Autodesk Certificate of Completion" je dokladem znalosti příslušné softwarové aplikace, které se v příslušném oboru neobejde bez znalosti inovativních digital prototyping technologií. Výhodou je tedy prokázaná znalost posledních verzí softwaru.

V současné době, jak známo, MŠMT preferuje technické obory. Tato podpora není pouze deklarativní. Po celém území ČR a samozřejmě i v EU reálně vzniká řada nových pracovišť, která se budou zabývat aplikovaným výzkumem ve spolupráci s komerčními firmami, vědeckovýzkumnými organizacemi a školami. Takto vznikají orientované partnerské sítě a clustery.

Tato pracoviště jsou v současné době vybavovány špičkovými technologiemi včetně CAx technologií. V těchto centrech se předpokládá nástup mladé technické generace na pozice, kde samozřejmě najdou uplatnění jen absolventi s patřičnou úrovní znalostí, dovedností a kompetencí. Celosvětově platný certifikát je vždy výhodou.

Držitel certifikátu má nepochybně větší šanci vlastního uplatnění na trhu práce.

Josef Herynek

Fotogalerie

Autodesk Certificate of Completion