Kontakt

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
570 13 Litomyšl, T. G. Masaryka 659
telefon: 461 313 611
mobil: 775 558 223
e-mail: skola@szat.cz

Najdete nás na Facebooku

Zřizovatel školy

Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství

Školní závod

Školky Litomyšl

Zde se nacházíte: Úvod » Obecné aktuality » Majáles na naší škole – Hasičská soutěž

Majáles na naší škole – Hasičská soutěž

Středa 29. 4. 2015 byla dnem sportů a to nejen sportů, jako jsou například florbal, futsal, streetball nebo ringo, ale i sportu požárního. Parta kluků ze Zetešky se už loni trhla a uspořádala na hřišti jejich školy soutěž v požárním útoku, letos tomu nebylo jinak.
Datum publikování: 5.5.2015 | Vložil/a: Jiří Šváb

Stejně jako v loni, jsme měli zapůjčenou požární techniku od SDH Krchleby s tou změnou, že tento rok jsme využili i možnost zapůjčení techniky od SDH Široký Důl. Utkání předcházelo několik tréninků, na kterých se předběžně ukazovalo, kolik letos bude soutěžních týmů a oproti loňskému roku bylo příjemné vidět navýšení počtu soutěžních týmů. Počasí vyšlo nad očekávání dobře, a tak nic nebránilo zahájit soutěž nástupem družstev 3.A, 3.B, M2A-A a M2A-B ze Zetešky a družstva z „Pajdáku“. Nejlépe útok provedlo družstvo 3.A, a tudíž jim náležela 1. příčka na výsledkové listině, jako druhé se umístilo družstvo M2A-A a třetí bylo družstvo 3.B, které tým sestavilo v den soutěže a běželi bez tréninku. 

Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme hodně zdaru v následujících ročnících soutěže. 

Adam Křesťan, 3. A

Fotogalerie

Majáles na naší škole – Hasičská soutěž
Majáles na naší škole – Hasičská soutěž
Majáles na naší škole – Hasičská soutěž
Majáles na naší škole – Hasičská soutěž
Majáles na naší škole – Hasičská soutěž
Majáles na naší škole – Hasičská soutěž