Kontakt

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl
570 13 Litomyšl, T. G. Masaryka 659
telefon: 461 313 611
mobil: 775 558 223
e-mail: skola@szat.cz

Najdete nás na Facebooku

Zřizovatel školy

Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství

Školní závod

Školky Litomyšl

Zde se nacházíte: Úvod » Obecné aktuality » Studentská přednáška v městské knihovně Litomyšl

Studentská přednáška v městské knihovně Litomyšl

Dne 24. dubna představil žák druhého ročníku Jan Rotter svůj projekt revitalizace venkovské zeleně v Borovnici na Rychnovsku. Zajímavé veřejné prezentace se zúčastnil plný přednáškový sál posluchačů z řad obyvatel Litomyšle a okolních obcí.
Datum publikování: 25.4.2017 | Vložil/a: Bohuslav Patočka

V letošním roce se naše škola představila dvěma veřejnými prezentacemi. První z nich se konala 20. března na téma Florální objekty Střední školy zahradnické a technické Litomyšl v Klášterních zahradách. Předvedeno bylo osm ročníků doprovodného programu, který naši žáci vytvářeli k příležitosti zahájení festivalu Smetanova Litomyšl.
Posluchači druhé přednášky ocenili zejména rétorické schopnosti Jana Rottera i jeho návrh obnovy návesní zeleně.

Aleš Papáček