Informativní pohovory

Informativní pohovory

 

Nejprve pár velmi důležitých informací:

1) počet komisí je stanoven tak, abyste se nepotkávali. Jednotlivé komise jsou rozmístěny v různých budovách, patrech a třídách.

2) můžete si vybrat jakýkoliv nabízený čas. Pokud není místo volné, můžete se zapsat na stejný čas do další komise.

3) číslo komise je pouze organizační záležitostí. Hned po příchodu do budovy školy vás naši učitelé nasměrují do vaší skutečné komise.

4) pokud nebude o některý termín zájem, můžeme neobsazenou komisi zrušit a naopak, ve výjimečné situaci i komisi přidat

5) v případě příliš velkého počtu zájemců můžeme otevírat i více menších tříd. K doplnění druhé, či třetí třídy  oboru můžeme vyhlásit i další kola přijímacího řízení (v souladu se zákonem)

6) v případě onemocnění, či karantény, prosím zavolejte. Škola váš termín nabídne jinému zájemci a s vámi se domluví na náhradním termínu.

 

 

Zde naleznete odkazy na tabulky pro registraci, nebo kontrolu datumu a času přijímacího pohovoru pro jednotlivé obory:

 

Obor Zahradník, Zahradník - chovatel cizokrajných zvířat k nahlédnutí zde

Obor Zahradnické práce k nahlédnutí zde

Obor Zahradnictví zde

Obor Chovatel - nezávazný informativní pohovor zde

 

Obor Opravář zemědělských strojů zde

Obor Mechanizace a služby zde

Důležité zprávy

Změny v přijímacím řízení

Každého žáka přijímáme v procesu přijímacího řízení (jehož součástí ale nemusí být přijímací zkouška). Vyhlašujeme 2. kolo příjm. řízení pro obory s výučním listem. Přihlášky přijímáme do 16. dubna.

Nekonání školní přijímací zkoušky

Školní přijímací zkouška v oborech vzdělání 41-45-M/01 Mechanizace a služby a 41-44-M/01 Zahradnictví se nekoná. Více informací najdete v sekci Uchazeč.

Vážení zájemci o studium

V současné době posíláme pozvánku k pohovorům, případně zkouškám. Počet komisí bude stanoven způsobem omezujícím vaše vzájemné setkávání. Účast rodičů bude možná, včetně prohlídky školy.

Přijímací řízení 2021

Pokud to situace dovolí, vzdáleným zájemcům, včetně rodičů, umožníme ubytování před pohovory zdarma (např. Aš, Třinec, Hodonín, Teplice, Klatovy ap.). Podrobnosti v pozvánce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.