RAVENALA a.s.

Nabídka volných pracovních míst.

Sháníme vyučené šikovné lidi na pomocné práce na dílně. Sháníme i ženy, které u nás retušují, balí a připravují k expedici hotové výrobky.

Truhlárnu máme vybavenou 3 KS CNC obráběcími stroji od výrobců Holzher a Houfek, dále velkoplošnou pilu, olepovačkou, korpusovým lisem, kolíkovačky, lisy jak vakuový tak i na spárovky a spol. a dalšími a dalšími stroji

Jednu provozovnu máme v sídle společnosti a dále jsme letos otevřeli
komplet renovovanou provozovnu v Litomyšli – sháníme lidi do obou
provozoven.

Naši hlavní obchodní partneři jsou Composite Components, a.s. kam dodáváme obrobené díly do autobusů Iveco Vysoké Mýto a další větší partner je společnost Story Design, a.s. Litomyšl, kam dodáváme nábytek atd.. dále společnost Dektrade, a.s., kam dodáváme okenní dílce do jejich zateplovacích systému střech. Máme samozřejmě i další obchodní partnery ale tyto tři společnosti patří mezi ty největší.

Pokud by chtěli i Vaši studenti nedoučeni na brigádu – budeme rádi i za tuto dočasnou spolupráci.

Kontaktní osoba:
Iva Podroužková
RAVENALA a.s.
Suchá Lhota 10
570 01 Litomyšl

Tel. +420 604 217 311
Tel. kancelář: +420 777 029 316, +420 461 616 656
www.ravenala.cz

11.2.2015 | Doležal Jaromír 2

Důležité zprávy

Vážení zájemci o studium

Do 12.3. vám pošleme pozvánku k pohovorům, případně zkouškám. Počet komisí bude stanoven způsobem omezujícím vaše vzájemné setkávání. Účast rodičů bude možná, včetně prohlídky školy.

Přijímací řízení 2021

Pokud to situace dovolí, vzdáleným zájemcům, včetně rodičů, umožníme ubytování před pohovory zdarma (např. Aš, Třinec, Hodonín, Teplice, Klatovy ap.). Podrobnosti v pozvánce.

Botanické zahrady a národní parky JAR

Po návratu expedice po botanických zahradách a národních přírodních parcích chystáme cyklus přednášek i pro veřejnost. Můžete se těšit.

Dny otevřených dveří

Vážení zájemci o studium,
školu můžete vidět on-line nebo při osobní návštěvě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.