RAVENALA a.s.

Nabídka volných pracovních míst.

Sháníme vyučené šikovné lidi na pomocné práce na dílně. Sháníme i ženy, které u nás retušují, balí a připravují k expedici hotové výrobky.

Truhlárnu máme vybavenou 3 KS CNC obráběcími stroji od výrobců Holzher a Houfek, dále velkoplošnou pilu, olepovačkou, korpusovým lisem, kolíkovačky, lisy jak vakuový tak i na spárovky a spol. a dalšími a dalšími stroji

Jednu provozovnu máme v sídle společnosti a dále jsme letos otevřeli
komplet renovovanou provozovnu v Litomyšli – sháníme lidi do obou
provozoven.

Naši hlavní obchodní partneři jsou Composite Components, a.s. kam dodáváme obrobené díly do autobusů Iveco Vysoké Mýto a další větší partner je společnost Story Design, a.s. Litomyšl, kam dodáváme nábytek atd.. dále společnost Dektrade, a.s., kam dodáváme okenní dílce do jejich zateplovacích systému střech. Máme samozřejmě i další obchodní partnery ale tyto tři společnosti patří mezi ty největší.

Pokud by chtěli i Vaši studenti nedoučeni na brigádu – budeme rádi i za tuto dočasnou spolupráci.

Kontaktní osoba:
Iva Podroužková
RAVENALA a.s.
Suchá Lhota 10
570 01 Litomyšl

Tel. +420 604 217 311
Tel. kancelář: +420 777 029 316, +420 461 616 656
www.ravenala.cz

11.2.2015 | Bohuslav Patočka

Důležité zprávy

Další kolo přijímacího řízení

Pro zájemce o studium na naší škole vyhlašuji další kolo přijímacího řízení v termínu:
1) obory s výučním listem - do 25.4.
2) maturitní obory - do 4. 5. 2018
Na třídy zbývají 2-4 volná místa

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Nové centrum pro technické a zahradnické obory

Zahradníci získají nový skleník s množárnou, úpravnu květů a střešní zahradu. Technické obory nové centrum výpočetní techniky s vysokorychlostním připojením optickou sítí. Termín dokončení 31.10.2018.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.