Organizace vánoční výstavy 2017

Ve dnech konání vánoční výstavy, tj. 16.12.2017 – 19.12.2017 budou studenti většiny druhých, třetích a čtvrtých ročníků zajišťovat organizaci a průběh vánoční výstavy. Žáci jsou rozepsány do několika služeb a to i během víkendu. Služby za víkend mají žáci nahrazeny volnem ve středu a čtvrtek 20.12. a 21.12. V pátek 22.12. bude ředitelské volno. Internát a jídelna jsou po celou dobu výstavy žákům k dispozici. V sobotu a v neděli jídelna vaří pouze oběd, v pondělí a v úterý je již možný obvyklý průběh stravování.

Třídy, které se vánoční výstavy neúčastní, budou mít volno dle rozpisu. Toto volno je obvykle čerpáno jako náhrada za prázdninovou praxi.

V dokumenteh ke stažení naleznete rozpis všech tříd a jejich zaměstnání v době vánoční výstavy a rozpis služeb žáků podle jednotlivých oborů:

Důležité zprávy

Další kolo přijímacího řízení

Pro zájemce o studium na naší škole vyhlašuji další kolo přijímacího řízení v termínu:
1) obory s výučním listem - do 25.4.
2) maturitní obory - do 4. 5. 2018
Na třídy zbývají 2-4 volná místa

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Nové centrum pro technické a zahradnické obory

Zahradníci získají nový skleník s množárnou, úpravnu květů a střešní zahradu. Technické obory nové centrum výpočetní techniky s vysokorychlostním připojením optickou sítí. Termín dokončení 31.10.2018.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.