Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří

Posledních dnů otevřených dveří na konci února 2020 se zúčastnili zájemci z řady regionů naší republiky. Doufáme, že se Vám u nás líbilo, byli jste spokojeni s naším přístupem a péčí, a že ty kratší i dlouhé cesty Vám stály za to.
 
Školu můžete navštívit i mimo dny otevřených dveří po předchozí telefonické domluvě. Rádi Vám poskytneme požadované informace.
 

Důležité zprávy

Přijímací řízení - další kolo

V maturitních i učebních oborech technického a zahradnického zaměření otevíráme druhé třídy. V každém z oborů jsou zatím volná 2- 4 místa (Uchazeč - Základní informace k přijímacímu řízení).

Přijímací řízení

Třídy maturitního oboru Chovatel cizokrajných zvířat jsou zcela naplněny. Případným vážným zájemcům budou poskytnuta místa pouze v případě, že některý z uchazečů neodevzdá v termínu zápisový lístek.

Kytice do 1. linie! Klikni a hlasuj!

Online verze soutěže o nejkrásnější kytici pro pracovníky v 1. linii. Hlasujte pro kytice naší maturantky a kolegyně!!!

Seznamy přijatých žáků zveřejněny

Seznamy přijatých žáků ke studiu na oborech zakončených výučním listem jsou dnešním dnem zveřejněny a tím i oficiálně oznámeny
Odkaz - UCHAZEČ - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ 2020

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.