Naše floristky přednášely na celostátním odborném semináři n

Přednáška byla určena pro kastelány a zahradníky českých hradů a zámků, kteří absolvovali v Litomyšli seminář s názvem Aranžování květin v historickém interiéru.

Ing. Eva Klabanová spolu s Ing. Věrou Cenkovou měly na zámku Litomyšl přednášku o Florálních objektech v Klášterních zahradách. Zhodnotily devítiletou spolupráci naší školy se Zahradnickou fakultou Mendelovy univerzity v Brně a představily nejzdařilejší společné objekty.

Helena Kazdová

18.9.2017 | Jaromír Doležal

Důležité zprávy

Informace k podzimním termínům MZ

Zkušební schéma pro podzimní termín maturit je následující: Pondělí 1.9.25 12:00 Český jazyk a literatura DT, Úterý 2.9.25 8:30 Matematika DT, 13:00 Anglický jazyk.
Místo konání DT bude upřesněno.

Informace pro žáky 1. ročníků

Veškeré informace najdete v odkazu níže:

Rozhodnutí o přijetí žáků k ubytování na školní rok 2025/26

V sekci Domov mládeže je zveřejněno rozhodnutí ředitele o přijetí žáků k ubytování na následující školní rok. Podrobnější informace naleznete na odkazu

Květinová show 2025

Krásu květin si nenechte ujít ve čtvrtek 25. září od 16 h. Abychom prodloužili pomíjivou krásu květin, můžete se inspirovat od 26. do 28. září na výstavě všech floristických děl.