Úspěch na mezinárodní floristické soutěži

Úspěch na mezinárodní floristické soutěži

Victoria Regia – mistrovství Slovenské republiky ve floristice bylo i tento rok pro naši školu úspěšné.

Naše žákyně Vanda Tmějová a Ivana Vetešníková soutěžily ve třech disciplínách – svatební kytice, květina a sklo a sesazovaná nádoba. Děvčatům se vedlo velmi dobře a ve většině disciplín obsadila přední místa. Nejcennější umístění získala Vanda Tmějová, když byla v celkovém pořadí druhá. K tomuto umístění ji dopomohlo i třetí místo za sesazovanou nádobu. I Ivana Vetešníková skončila na velmi pěkném celkově šestém místě a její svatební kytice byla vyhlášena jako nejkreativnější v kategorii junior.  Děvčata, gratulujeme.   

Eva Vaňková

 

3.10.2018 |

Důležité zprávy

2. kolo přijímacího řízení - Zahradnické práce

Vážení uchazeči, kteří jste podali přihlášku na obor Zahradnické práce, zaregistrujte si prosím nejpozději do čtvrtka 5. června čas pohovoru

2. kolo přijímacího řízení

Kritéria pro 2.kolo přijímacího řízení na mat. obory Scénická a výstavní tvorba, Zahradnictví, Chovatel cizokrajných zvířat a učební obory Zahradnické práce a Opravář lesnických strojů naleznete zde:

Výsledky přijímacího řízení 2025 - 1. kolo

Zveřejnění výsledků přijímacího řízení dne 15.5.2025 najdete zde:

Mistrovství ČR - Děčínská kotva

Naše floristky zasedají od 13.5. - 15.5.2025 v jury na Mistrovství ČR ve floristice a 6 našich studentů soutěží o nejvyšší příčky.