Děčínská kotva 2013

Letošního mistrovství floristů ČR v Děčíně se zúčastnila studentka 3.ročníku (specializace floristika) Jana Lenochová. Jako asistentku si přizvala Veroniku Krausovou, studentku 2.ročníku, která se velmi dobře umístila ve školní floristické soutěži Jarní vázání.

Letošní Děčínská kotva měla název „Floristika čtyřmi smysly" a nesla se v duchu pocty našemu přednímu vědci Otto Wichterlemu.
Účastníci soutěže měli před sebou čtyři soutěžní disciplíny:

  • svatební kytice s názvem "Čistá jako sklo", jejichž součástí byla inovace z PET lahví
  • tajná práce „Růžové brýle"
  • kytice pro zrakově postiženou osobu
  • prostorové květinové aranžmá „Pocta Otto Wichterlemu".

Jana se velmi dobře umístila, ve třech disciplínách (svatební kytice, překvapení, kytice) obsadila výborné třetí místo, celkově byla čtvrtá. Blahopřejeme!

Eva Klabanová

20.5.2013 | Jaromír Doležal

Důležité zprávy

2. kolo přijímacího řízení - Zahradnické práce

Vážení uchazeči, kteří jste podali přihlášku na obor Zahradnické práce, zaregistrujte si prosím nejpozději do čtvrtka 5. června čas pohovoru

2. kolo přijímacího řízení

Kritéria pro 2.kolo přijímacího řízení na mat. obory Scénická a výstavní tvorba, Zahradnictví, Chovatel cizokrajných zvířat a učební obory Zahradnické práce a Opravář lesnických strojů naleznete zde:

Výsledky přijímacího řízení 2025 - 1. kolo

Zveřejnění výsledků přijímacího řízení dne 15.5.2025 najdete zde:

Mistrovství ČR - Děčínská kotva

Naše floristky zasedají od 13.5. - 15.5.2025 v jury na Mistrovství ČR ve floristice a 6 našich studentů soutěží o nejvyšší příčky.