Exkurze studentů M3A v Saint-Gobain Adfors CZ, s.r.o., Litomyšl

Ve čtvrtek 22. června 2017 navštívili studenti 3. ročníků zaměření Mechanizace a služby závod Saint-Gobain Adfors CZ v Litomyšli.

Podrobným výkladem jsme byli nejprve na učebně seznámeni s výrobou skleněných vláken a s jejich zpracováním do tkanin a ostatních výrobků. Pak jsme vše viděli v provozu, postupně od výroby skleněného vlákna až po konečné výrobky. Měli jsme možnost prohlédnout si technologii výroby i používané manipulační prostředky pro materiál i hotové výrobky. Zajímavé pro nás bylo využití manipulačních vozíků různých druhů a nosností, konzolových jeřábů a způsob skladování hotových výrobků. Byli jsme překvapeni pořádkem, čistotou, která je nedílnou součástí bezpečností práce a to ve všech provozech. Exkurze byla pro nás velmi poučná.
Studenti M3A
Josef Herynek

22.7.2017 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Jedinečná možnost prohlídky chovů zvířat

Po dobu Mezinárodní výstavy ve dnech 16. - 19. 12. budou zpřístupněny, pouze vážným zájemcům o studium, naše speciální chovy exotických zvířat, včetně posledních novinek a odchovů.

Nové centrum pro technické a zahradnické obory

Zahradníci získají nový skleník s množárnou, úpravnu květů a střešní zahradu. Technické obory nové centrum výpočetní techniky s vysokorychlostním připojením optickou sítí. Termín dokončení 31.10.2018.

Právě byla zahájena výstavba nové budovy pro odbornou výuku.

Chovatelé získají nové učebny chovu cizokrajných zvířat a speciální učebnu chovu horských druhů. Výstavníci otevřou nové ateliery pro zahradní architekturu, uměleckou fotografii a grafický desing.

Pozvánka na Vánoční výstavu

Mezinárodní výstava vánoční floristiky a zemědělské techniky:
So 16. 12. 2017 09 - 17 h
Ne 17. 12. 2017 09 - 17 h
Po 18. 12. 2017 08 - 17 h
Út 19. 12. 2017 08 - 14 h

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.