Kurz AutoCAD 2018

Kurz AutoCAD 2018

V únoru 2018 začal další ročník bezplatného kurzu počítačového programu AutoCAD pro studenty zahradnických a uměleckých oborů.

Naše škola má dlouholetou tradici ve výuce programu AutoCAD u studentů technických oborů a jen o málo let kratší u specializace Zahradní architektura. Letos poprvé seznamujeme s tímto programem také žáky uměleckého oboru Výstavnictví a zahradní design. Spolu s programem Corel, Moje zahrada 3D a … je to další počítačový program, s jehož znalostí odcházejí naši absolventi do zahradně architektonické a umělecké praxe.

Aleš Papáček (Ga)

 

28.2.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Vánoční výstava floristiky a zemědělské techniky

Chcete udělat radost celé rodině? Pak se přijďte podívat na výstavu vánočních aranžmá, která potěší především ženy. Muže jistě zaujmou historické motorky a nejmodernější zemědělská technika atd.

Možnost prohlénout si na naše chovy zvířat

Ve dnech 15.12. - 18.12. 2018 mají vážní zájemci o studium oboru Chov cizokrajných zvířat jedinečnou možnost prohlénout si na naše chovy zvířat. V sobotu přednostně na pozvánky, či po tel. domluvě.

Návštěva dnů otevřených dveří

Velmi nás potěšil zájem o naši školu. Počet uchazečů o studium našich oborů, kteří navštívili poslední dny otevřených dveří (30.11. - 1. 12. 2018), překročil stovku.

Dny otevřených dveří

Termíny, včetně výstavy vánoční floristiky a historické techniky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.