Kurz AutoCAD 2018

Kurz AutoCAD 2018

V únoru 2018 začal další ročník bezplatného kurzu počítačového programu AutoCAD pro studenty zahradnických a uměleckých oborů.

Naše škola má dlouholetou tradici ve výuce programu AutoCAD u studentů technických oborů a jen o málo let kratší u specializace Zahradní architektura. Letos poprvé seznamujeme s tímto programem také žáky uměleckého oboru Výstavnictví a zahradní design. Spolu s programem Corel, Moje zahrada 3D a … je to další počítačový program, s jehož znalostí odcházejí naši absolventi do zahradně architektonické a umělecké praxe.

Aleš Papáček (Ga)

 

28.2.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 24. 3. od 9h.

Dny otevřených dveří pro učební obory

Ve dnech 5. a 6. dubna bude naše škola pořádat dny otevřených dveří výhradně pro zájemce o učební obory. Zájemcům budou podávány aktuální informace o přijetí na zvolený obor, ubytování a stravování.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.