Kurz AutoCAD 2018

Kurz AutoCAD 2018

V únoru 2018 začal další ročník bezplatného kurzu počítačového programu AutoCAD pro studenty zahradnických a uměleckých oborů.

Naše škola má dlouholetou tradici ve výuce programu AutoCAD u studentů technických oborů a jen o málo let kratší u specializace Zahradní architektura. Letos poprvé seznamujeme s tímto programem také žáky uměleckého oboru Výstavnictví a zahradní design. Spolu s programem Corel, Moje zahrada 3D a … je to další počítačový program, s jehož znalostí odcházejí naši absolventi do zahradně architektonické a umělecké praxe.

Aleš Papáček (Ga)

 

28.2.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek bude ukončeno 31.5. 2018

Poslední možnost podání přihlášky na naši školu je k 31.5. 2018. Zbývají 1-2 volná místa na třídu. Informace tel. 775 558 223, nebo 775 558 222.

Výstavba centra pro odbornou výuku pokračuje

Stavba nových atelierů pro výuku zahradní architektury a grafického desingu pokračuje rychlým tempem. Výběr výkonných počítačů pro nové centrum výpočetní techniky pro technické obory finišuje.

Nové vybavení technických oborů

Nový Opel Astra na výuku autoškoly je již zaparkován ve školní garáži. Zároveň chystáme vybavení novým svářecím trenažerem a svářecími zdroji.

Harmonogram závěrečných zkoušek

Termíny závěrečných zkoušek pro třídy H3, O3A, O3B a S3.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.