Autodesk Academia Fórum 2016

Stalo se již zvykem či tradicí, že se koncem roku uskutečňuje setkání uživatelů a příznivců produktů Autodesk. Letošní 16. ročník se konal ve dnech 1. a 2. prosince 2016 v Brně, kterého se za naši školu zúčastnili pan Josef Herynek a Ing. Petr Stejskal.

V nabitém programu nás nejvíce zaujaly přednášky o inovačním systému FabLab, doporučeném HW vybavení pro výuku CADu a využití 3D tisku při výuce, následované prohlídkou společnosti Y Soft s možností vyzkoušení nových 3D tiskáren. Na závěr prvního dne jsme obdrželi plaketu Autodesk Academia.

Druhý den byla naplánovaná prohlídka laboratoří Univerzity Obrany, kterou nás provázel Doc. Rozehnal. Jeho poutavé vyprávění doprovázené různými ukázkami a pokusy nebralo konce a nikomu nevadilo, že se celá prohlídka protáhla téměř o hodinu.

Dvoudenní setkání nám bylo velkým přínosem nejen díky setkání s kolegy, s kterými jsme si mohli vyměňovat svoje zkušenosti a poznatky, ale také jsme si odnesli některé nápady a podněty pro kvalitnější výuku.

Ing. Petr Stejskal

6.12.2016 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Jedinečná možnost prohlídky chovů zvířat

Po dobu Mezinárodní výstavy ve dnech 16. - 19. 12. budou zpřístupněny, pouze vážným zájemcům o studium, naše speciální chovy exotických zvířat, včetně posledních novinek a odchovů.

Nové centrum pro technické a zahradnické obory

Zahradníci získají nový skleník s množárnou, úpravnu květů a střešní zahradu. Technické obory nové centrum výpočetní techniky s vysokorychlostním připojením optickou sítí. Termín dokončení 31.10.2018.

Právě byla zahájena výstavba nové budovy pro odbornou výuku.

Chovatelé získají nové učebny chovu cizokrajných zvířat a speciální učebnu chovu horských druhů. Výstavníci otevřou nové ateliery pro zahradní architekturu, uměleckou fotografii a grafický desing.

Pozvánka na Vánoční výstavu

Mezinárodní výstava vánoční floristiky a zemědělské techniky:
So 16. 12. 2017 09 - 17 h
Ne 17. 12. 2017 09 - 17 h
Po 18. 12. 2017 08 - 17 h
Út 19. 12. 2017 08 - 14 h

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.