Autodesk Academia Fórum 2016

Stalo se již zvykem či tradicí, že se koncem roku uskutečňuje setkání uživatelů a příznivců produktů Autodesk. Letošní 16. ročník se konal ve dnech 1. a 2. prosince 2016 v Brně, kterého se za naši školu zúčastnili pan Josef Herynek a Ing. Petr Stejskal.

V nabitém programu nás nejvíce zaujaly přednášky o inovačním systému FabLab, doporučeném HW vybavení pro výuku CADu a využití 3D tisku při výuce, následované prohlídkou společnosti Y Soft s možností vyzkoušení nových 3D tiskáren. Na závěr prvního dne jsme obdrželi plaketu Autodesk Academia.

Druhý den byla naplánovaná prohlídka laboratoří Univerzity Obrany, kterou nás provázel Doc. Rozehnal. Jeho poutavé vyprávění doprovázené různými ukázkami a pokusy nebralo konce a nikomu nevadilo, že se celá prohlídka protáhla téměř o hodinu.

Dvoudenní setkání nám bylo velkým přínosem nejen díky setkání s kolegy, s kterými jsme si mohli vyměňovat svoje zkušenosti a poznatky, ale také jsme si odnesli některé nápady a podněty pro kvalitnější výuku.

Ing. Petr Stejskal

6.12.2016 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 24. 3. od 9h.

Dny otevřených dveří pro učební obory

Ve dnech 5. a 6. dubna bude naše škola pořádat dny otevřených dveří výhradně pro zájemce o učební obory. Zájemcům budou podávány aktuální informace o přijetí na zvolený obor, ubytování a stravování.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.