Barvy a jejich použití

Barvy a jejich použití

Naši pedagogové se zúčastnili floristického semináře na téma: Barvy a jejich využití ve dnech 15. - 17. 10. v prostorách Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity se sídlem v Lednici.

Tento seminář připravil Svaz květinářů a floristů České republiky, který se snaží sjednotit metodiku výuky této problematiky v oboru floristika. Lektorem kurzu byl zkušený florista Jan Milt, který je zároveň absolventem rakouské mistrovské floristické školy Zwettl. Součástí tohoto kurzu byla přednáška barev, která byla spojena s ukázkou prací Jana Milta. Naši pedagogové si vyzkoušeli techniku volného vkládání květin do nádob a vázanou kytici, kde předvedli propojení jednotlivých barev.  

 

 

18.10.2021 | Kateřina Burkovcová

Důležité zprávy

Dny otevřených dveří

Zájemce o studium bychom rádi pozvali na dny otevřených dveří
18. a 19.12. 2021.
Těšíme se na Vás.

Přípravný kurz na talentové zkoušky

Přípravný kurz k talentovým zkouškám na obor Scénická a výstavní tvorba se bude konat
7. prosince 2021. Kurz je zdarma. Více informací v odkazu níže.

Informace k aplikaci Bakaláři

Nedůvěryhodný certifikát v aplikaci Bakaláři v mobilu - hází to chybu o nedůvěryhodném certifikátu? Řešením je pustit si systém Bakaláři na počítači, případně i ze stránek školy na www.szat.cz.

Přihlášky na obor Scénická a výstavní tvorba

Na obě zaměření, floristický i zahradní design, můžete podat přihlášku do 30. listopadu 2021.
Více informací o tomto oboru a přípravném kurzu v sekci Uchazeč.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.