Další 3D tiskárna od firmy Prusa3D

Další 3D tiskárna od firmy Prusa3D

Naše škola se zapojila do akce Pruša pro školy. Získala půjčenou novou 3D tiskárnu a po splnění podmínek rozšíří naše vybavení.

Naše škola se zapojila do akce Pruša pro školy... Nejedná se o Průšu ze známé české písničky, ale o jednoho z největších výrobců 3D tiskáren na světě. Firma získala několik ocenění ve své kategorii 3D tiskáren. Prozatím jsme se zúčastnili základního školení, kde jsme se seznámili se základy 3D tisku a tiskárnou PRUSA I3 MK3S. Tuto tiskárnu nám firma zapůjčila a po splnění podmínek fy. Zůstane natrvalo v naší škole.
Ing. Bc. Ladislav Knapčok

6.11.2020 | Lukáš Staněk

Důležité zprávy

Přihlášky ke studiu Scénické a výstavní tvorby

Vyhlašujeme druhé kolo pro zaslání přihlášek na umělecký maturitní obor- Scénická a výstavní tvorba (specializace zahradní design nebo floristický design) a to nejpozději do 8. 1. 2021.

Dny otevřených dveří

Vážení zájemci o studium,
díky uvolňování protiepidemiologických opatření Vás můžeme přivítat v naší škole

Přípravný kurz k talentovým zkouškám

Pro zájemce o obor Scénická a výstavní tvorba bude otevřen přípravný kurz k talentovým zkouškám. Kurz je zdarma a informace získáte u Bc. Ludmila Rohlenová (ludmila.rohlenova@szat.cz, tel. 608211208)

Platby za ubytování na domovech mládeže

Vážení rodiče,
od začátku nouzového stavu nebudete za ubytování žáků na našich domovech mládeže nic platit. Případné, již uskutečněné platby budou vráceny. Platnost opatření do odvolání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.