Další 3D tiskárna od firmy Prusa3D

Další 3D tiskárna od firmy Prusa3D

Naše škola se zapojila do akce Pruša pro školy. Získala půjčenou novou 3D tiskárnu a po splnění podmínek rozšíří naše vybavení.

Naše škola se zapojila do akce Pruša pro školy... Nejedná se o Průšu ze známé české písničky, ale o jednoho z největších výrobců 3D tiskáren na světě. Firma získala několik ocenění ve své kategorii 3D tiskáren. Prozatím jsme se zúčastnili základního školení, kde jsme se seznámili se základy 3D tisku a tiskárnou PRUSA I3 MK3S. Tuto tiskárnu nám firma zapůjčila a po splnění podmínek fy. Zůstane natrvalo v naší škole.
Ing. Bc. Ladislav Knapčok

6.11.2020 | Lukáš Staněk

Důležité zprávy

Stále přijímáme přihlášky na některé obory naší školy

Je vyhlášeno 2. kolo příjm. řízení pro obory s výučním listem a maturitní obory Zahradnictví, obor Mechanizace a služby a obor Scénická a výstavní tvorba.

Nekonání školní přijímací zkoušky

Školní přijímací zkouška v oborech vzdělání 41-45-M/01 Mechanizace a služby a 41-44-M/01 Zahradnictví se nekoná. Více informací najdete v sekci Uchazeč.

Přijímací řízení 2021

19.5.2021 - Zveřejnění výsledků přijímacího řízení. Uchazeč se najde pod číslem jednacím, které bylo uvedeno na písemné pozvánce k přijm. řízení. Výsledky přijm. řízení - v sekci Uchazeč.

Návrat k prezenční výuce

Dne 24.5. jsme přivítali žáky zpět ve škole, kdy se vrátili k prezenční výuce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.