Druhá letošní expedice po přírodních rezervacích

Druhá letošní expedice po přírodních rezervacích

Po únorové Srí Lance naši studenti a učitelé v listopadu a prosinci zamířili tentokrát na Madagaskar.

Madagaskar je čtvrtý největší ostrov světa Leží na jihu tropického pásu u východoafrických břehů a je omýván Indickým oceánem.


Naše cesta začínala i končila v jeho hlavním městě Antananarivu.  Směrem od tohoto města jsme cestovali na jih až do oblasti Ambalavao a poté jsme se vraceli stejnou cestou až na severovýchod do oblasti Andasibe a dále až k pobřeží. Cestou jsme navštívili známá místa jako je národní park Ranomafana (vyhlášen roku 1991).

Vojta Pekárek

11.12.2019 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Kytice do 1. linie! Klikni a hlasuj!

Online verze soutěže o nejkrásnější kytici pro pracovníky v 1. linii. Hlasujte pro kytice naší maturantky a kolegyně!!!

POZOR Důležité informace a zahájení praktického vyučování

Důležité informace pro současné žáky a jejich rodiče najdete v Bakalářích - Komens. Zahájení praktického vyučování pro zahradnické, chovatelské a technické obory POZOR změna! bude od 1.6. 2020. Poz

Termín přijímacího řízení

Žáci konající přij. zkoušku z MAT a ČJL a mají naší SŠ na 1. místě, konají zkoušku 8.6. 2020. Po zkoušce následuje pohovor.

Seznamy přijatých žáků zveřejněny

Seznamy přijatých žáků ke studiu na oborech zakončených výučním listem jsou dnešním dnem zveřejněny a tím i oficiálně oznámeny
Odkaz - UCHAZEČ - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ 2020

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.