Druhá letošní expedice po přírodních rezervacích

Druhá letošní expedice po přírodních rezervacích

Po únorové Srí Lance naši studenti a učitelé v listopadu a prosinci zamířili tentokrát na Madagaskar.

Madagaskar je čtvrtý největší ostrov světa Leží na jihu tropického pásu u východoafrických břehů a je omýván Indickým oceánem.


Naše cesta začínala i končila v jeho hlavním městě Antananarivu.  Směrem od tohoto města jsme cestovali na jih až do oblasti Ambalavao a poté jsme se vraceli stejnou cestou až na severovýchod do oblasti Andasibe a dále až k pobřeží. Cestou jsme navštívili známá místa jako je národní park Ranomafana (vyhlášen roku 1991).

Vojta Pekárek

11.12.2019 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 9h. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

První letošní expedice - tentokrát do JAR

30. ledna začíná školní expedice za zvěří a botanickými zahradami Jihoafrické republiky. Pro žáky chovatelských oborů připravujeme jarní expedice za živočichy jižní Evropy.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 24.1. 13:00-16:00
Sobota 25.1. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.