Druhá letošní expedice po přírodních rezervacích

Druhá letošní expedice po přírodních rezervacích

Po únorové Srí Lance naši studenti a učitelé v listopadu a prosinci zamířili tentokrát na Madagaskar.

Madagaskar je čtvrtý největší ostrov světa Leží na jihu tropického pásu u východoafrických břehů a je omýván Indickým oceánem.


Naše cesta začínala i končila v jeho hlavním městě Antananarivu.  Směrem od tohoto města jsme cestovali na jih až do oblasti Ambalavao a poté jsme se vraceli stejnou cestou až na severovýchod do oblasti Andasibe a dále až k pobřeží. Cestou jsme navštívili známá místa jako je národní park Ranomafana (vyhlášen roku 1991).

Vojta Pekárek

11.12.2019 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Stále přijímáme přihlášky na některé obory naší školy

Je vyhlášeno 2. kolo příjm. řízení pro obory s výučním listem a maturitní obory Zahradnictví, obor Mechanizace a služby a obor Scénická a výstavní tvorba.

Nekonání školní přijímací zkoušky

Školní přijímací zkouška v oborech vzdělání 41-45-M/01 Mechanizace a služby a 41-44-M/01 Zahradnictví se nekoná. Více informací najdete v sekci Uchazeč.

Přijímací řízení 2021

19.5.2021 - Zveřejnění výsledků přijímacího řízení. Uchazeč se najde pod číslem jednacím, které bylo uvedeno na písemné pozvánce k přijm. řízení. Výsledky přijm. řízení - v sekci Uchazeč.

Návrat k prezenční výuce

Dne 24.5. jsme přivítali žáky zpět ve škole, kdy se vrátili k prezenční výuce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.