Exkurze do logistických podniků

Exkurze do logistických podniků

Dne 21. 2. 2018 Chladno venku, chladno uvnitř.
V mrazivém únorovém dnu jsme se studenty technických oborů Logistika a administrativa dopravy a Dopravní služby a servis navštívili společnost MD Logistika Dašice a Šmídl Vysoké Mýto.

Jako první jsme navštívili společnost MD Logistika, a. s. Dašice. Sklady mraženého, chlazeného a suchého zboží, především potravin, nás provedl pan ředitel Robert Dostál, a poskytl nám vyčerpávající informace.
Poté jsme se přemístili do Šmídl, s. r. o. Vysoké Mýto. Zde jsme se seznámili se skladováním dílů pro výrobu autobusů a obalového materiálu. Mohli jsme posoudit různé technologie skladování, kde se nám věnoval absolvent naší školy Ing. Luděk Demel.
Oběma společnostem děkujeme za možnost seznámit se s jejich provozy a velký dík patří našim
průvodcům.

20.2.2018 | Lukáš Staněk

Důležité zprávy

Kytice do 1. linie! Klikni a hlasuj!

Online verze soutěže o nejkrásnější kytici pro pracovníky v 1. linii. Hlasujte pro kytice naší maturantky a kolegyně!!!

POZOR Důležité informace a zahájení praktického vyučování

Důležité informace pro současné žáky a jejich rodiče najdete v Bakalářích - Komens. Zahájení praktického vyučování pro zahradnické, chovatelské a technické obory POZOR změna! bude od 1.6. 2020. Poz

Termín přijímacího řízení

Žáci konající přij. zkoušku z MAT a ČJL a mají naší SŠ na 1. místě, konají zkoušku 8.6. 2020. Po zkoušce následuje pohovor.

Seznamy přijatých žáků zveřejněny

Seznamy přijatých žáků ke studiu na oborech zakončených výučním listem jsou dnešním dnem zveřejněny a tím i oficiálně oznámeny
Odkaz - UCHAZEČ - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ 2020

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.