Exkurze do logistických podniků

Exkurze do logistických podniků

Dne 21. 2. 2018 Chladno venku, chladno uvnitř.
V mrazivém únorovém dnu jsme se studenty technických oborů Logistika a administrativa dopravy a Dopravní služby a servis navštívili společnost MD Logistika Dašice a Šmídl Vysoké Mýto.

Jako první jsme navštívili společnost MD Logistika, a. s. Dašice. Sklady mraženého, chlazeného a suchého zboží, především potravin, nás provedl pan ředitel Robert Dostál, a poskytl nám vyčerpávající informace.
Poté jsme se přemístili do Šmídl, s. r. o. Vysoké Mýto. Zde jsme se seznámili se skladováním dílů pro výrobu autobusů a obalového materiálu. Mohli jsme posoudit různé technologie skladování, kde se nám věnoval absolvent naší školy Ing. Luděk Demel.
Oběma společnostem děkujeme za možnost seznámit se s jejich provozy a velký dík patří našim
průvodcům.

20.2.2018 | Lukáš Staněk

Důležité zprávy

Platby za ubytování na domovech mládeže

Vážení rodiče,
od začátku nouzového stavu nebudete za ubytování žáků na našich domovech mládeže nic platit. Případné, již uskutečněné platby budou vráceny. Platnost opatření do odvolání.

Aktuální situace

Od pondělí 5. října bude do 30.10. teoretická výuka probíhat distanční formou. Praktické vyučování bude probíhat - viz. suplování. V systému Bakaláři - Komens budou sděleny podrobnosti.

Biologická ochrana

Ve sklenících naši zahradníci v posledních dnech vypouští predátory proti mšicím, molicím, třásněnkám a sviluškám .
Nově zkoušíme využití černých australských slunéček proti červcům.

Rekonstrukce

V současné době probíhá rozsáhlá rekonstrukce budovy dílen pro technické obory, příprava klimatizovaných učeben pro chladnomilné ještěry a rozšiřování domova mládeže o nové pokoje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.