Exkurze Holandsko 2018

Exkurze Holandsko 2018

Dne 20. - 22. 4. 2018 navštívíme s žáky naší školy zahrady Keukenhof.

 

V největších květinových zahradách v Holandsku Keukenhof, které zaujímají rozlohu 32 hektarů parkových úprav, můžeme spatřit více než čtyři miliony tulipánů, hyacintů a narcisů. Toto už tak nádherné místo ožije každý rok velkolepou akcí, která je pastvou nejen pro oči, ale i čichové buňky.

 

Vždy v den královniných narozenin vyrazí ráno z přímořského rekreačního střediska v Noordwijk velkolepý alegorický průvod, který potom pokračuje až do Haarlemu, kde svoji cestu večer zakončí. My jej budeme sledovat z bezprostřední blízkosti parku Keukenhof. 

 

Po cestě zpět se zastavíme v přístavním městě Rotterdam. Projedeme kolem osvětlených nezvykle extravagantních domů Cube houses, Pencil building („dům tužka“) a jiných, jež se staly známými symboly Rotterdamu. Zastavíme se u věže Euromast, z níž je fantastický výhled na celé město a obrovský přístav (největší v Evropě). Doprava výtahem, který se otáčí kolem osy, umožní skutečně úchvatné pohledy.

 

Renata Plašilová (Ga)

 

 

21.3.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek do 1.3.2020

Přihlášky na maturitní a učební obory naší školy se mohou podávat do 1.3. 2020.
Přihlášky na obory s talentovou zkouškou do 24.2. 2020.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 8:30. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 28.2. 13:00-17:00
Sobota 29.2. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.
Přihlášky ke studiu neváhejte vzít s sebou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.