Exkurze na soutěž Kalibr cup

Exkurze na soutěž Kalibr cup

Ve čtvrtek 8. února se žáci druhého a třetího ročníku odborného učiliště zúčastnili exkurze na 18. ročník mezinárodní soutěže KALIBR CUP 2018.

Téma této umělecké soutěže bylo MYSTIC GOTHIC. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – účesová tvorba, make-up, nail-art, body-art. Soutěže se zúčastnily školy z České republiky, Slovenska a Polska. Během soutěže byl uspořádán bohatý doprovodný program.

Naše škola spolupracuje s pořádající školou SOŠ a SOU Lanškroun. V rámci spolupráce naši žáci vytvořili kytice věnované vítězům jednotlivých kategorií. Kytice vytvořené v mystickém duchu byly velmi působivé a  všem se velice líbily.

Exkurze se vydařila a těšíme se na další ročník.

Sabina Matoušková a Kristýna Langrová z O3B (Ga).

 

 

14.2.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Vánoční výstava floristiky a zemědělské techniky

Chcete udělat radost celé rodině? Pak se přijďte podívat na výstavu vánočních aranžmá, která potěší především ženy. Muže jistě zaujmou historické motorky a nejmodernější zemědělská technika atd.

Možnost prohlénout si na naše chovy zvířat

Ve dnech 15.12. - 18.12. 2018 mají vážní zájemci o studium oboru Chov cizokrajných zvířat jedinečnou možnost prohlénout si na naše chovy zvířat. V sobotu přednostně na pozvánky, či po tel. domluvě.

Návštěva dnů otevřených dveří

Velmi nás potěšil zájem o naši školu. Počet uchazečů o studium našich oborů, kteří navštívili poslední dny otevřených dveří (30.11. - 1. 12. 2018), překročil stovku.

Dny otevřených dveří

Termíny, včetně výstavy vánoční floristiky a historické techniky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.