Exkurze na soutěž Kalibr cup

Exkurze na soutěž Kalibr cup

Ve čtvrtek 8. února se žáci druhého a třetího ročníku odborného učiliště zúčastnili exkurze na 18. ročník mezinárodní soutěže KALIBR CUP 2018.

Téma této umělecké soutěže bylo MYSTIC GOTHIC. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – účesová tvorba, make-up, nail-art, body-art. Soutěže se zúčastnily školy z České republiky, Slovenska a Polska. Během soutěže byl uspořádán bohatý doprovodný program.

Naše škola spolupracuje s pořádající školou SOŠ a SOU Lanškroun. V rámci spolupráce naši žáci vytvořili kytice věnované vítězům jednotlivých kategorií. Kytice vytvořené v mystickém duchu byly velmi působivé a  všem se velice líbily.

Exkurze se vydařila a těšíme se na další ročník.

Sabina Matoušková a Kristýna Langrová z O3B (Ga).

 

 

14.2.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 24. 3. od 9h.

Dny otevřených dveří pro učební obory

Ve dnech 5. a 6. dubna bude naše škola pořádat dny otevřených dveří výhradně pro zájemce o učební obory. Zájemcům budou podávány aktuální informace o přijetí na zvolený obor, ubytování a stravování.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.