Exkurze na soutěž Kalibr cup

Exkurze na soutěž Kalibr cup

Ve čtvrtek 8. února se žáci druhého a třetího ročníku odborného učiliště zúčastnili exkurze na 18. ročník mezinárodní soutěže KALIBR CUP 2018.

Téma této umělecké soutěže bylo MYSTIC GOTHIC. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – účesová tvorba, make-up, nail-art, body-art. Soutěže se zúčastnily školy z České republiky, Slovenska a Polska. Během soutěže byl uspořádán bohatý doprovodný program.

Naše škola spolupracuje s pořádající školou SOŠ a SOU Lanškroun. V rámci spolupráce naši žáci vytvořili kytice věnované vítězům jednotlivých kategorií. Kytice vytvořené v mystickém duchu byly velmi působivé a  všem se velice líbily.

Exkurze se vydařila a těšíme se na další ročník.

Sabina Matoušková a Kristýna Langrová z O3B (Ga).

 

 

14.2.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Novinky z našich chovů

Pro tento školní rok končí dny otevřených dveří a dochází k omezení prohlídek našich chovů. Začíná totiž období páření a rozmnožování. Velkou radost nám udělal mladý pár kosmanů zakrslých.

2.kolo talentových zkoušek - obor Scénická a výstavní tvorba

Přihlášky do 2. kola přijímacím zkoušek můžete posílat do 16. 2. 2019. Talentové zkoušky se budou konat 8. 3. 2019 od 8:00. Přípravný kurz k talentovým zkouškám bude 22. 2. 2019.

Přijímací zkoušky nanečisto - 23. 3. 2019

Žáci podávající si na naši školu přihlášku se mohou do 18. 3. 2019 přihlásit na přípravný kurz k přijímacím zkouškám, který je zdarma. Kontaktní e-mail: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 461 313 611.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.