Exkurze na soutěž Kalibr cup

Exkurze na soutěž Kalibr cup

Ve čtvrtek 8. února se žáci druhého a třetího ročníku odborného učiliště zúčastnili exkurze na 18. ročník mezinárodní soutěže KALIBR CUP 2018.

Téma této umělecké soutěže bylo MYSTIC GOTHIC. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – účesová tvorba, make-up, nail-art, body-art. Soutěže se zúčastnily školy z České republiky, Slovenska a Polska. Během soutěže byl uspořádán bohatý doprovodný program.

Naše škola spolupracuje s pořádající školou SOŠ a SOU Lanškroun. V rámci spolupráce naši žáci vytvořili kytice věnované vítězům jednotlivých kategorií. Kytice vytvořené v mystickém duchu byly velmi působivé a  všem se velice líbily.

Exkurze se vydařila a těšíme se na další ročník.

Sabina Matoušková a Kristýna Langrová z O3B (Ga).

 

 

14.2.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek bude ukončeno 31.5. 2018

Poslední možnost podání přihlášky na naši školu je k 31.5. 2018. Zbývají 1-2 volná místa na třídu. Informace tel. 775 558 223, nebo 775 558 222.

Výstavba centra pro odbornou výuku pokračuje

Stavba nových atelierů pro výuku zahradní architektury a grafického desingu pokračuje rychlým tempem. Výběr výkonných počítačů pro nové centrum výpočetní techniky pro technické obory finišuje.

Nové vybavení technických oborů

Nový Opel Astra na výuku autoškoly je již zaparkován ve školní garáži. Zároveň chystáme vybavení novým svářecím trenažerem a svářecími zdroji.

Harmonogram závěrečných zkoušek

Termíny závěrečných zkoušek pro třídy H3, O3A, O3B a S3.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.