Fotografická soutěž - 2. ročník

Střední škola zahradnická a technická Litomyšl vyhlašuje soutěž
pro studenty 1. - 4. ročníků SŠZaT Litomyšl.

fotosoutez_02


Vítězné snímky a výstava

V kategorii samostatné fotografie se na vítězném 1. místě umístila Kristýna Ošlejšková (Z2A) s fotografií Zimní krajina, v těsném závěsu se o 2. a 3. místo se stejným hodnocením umístily Sandra Knapovská (3SA) se snímkem Klidná síla a Anna Ročňová (Z1) s fotografií Skanzen.

V kategorii kolekce fotografií dosáhl bezkonkurenčně nejlepšího výsledku Tomáš Dvořák (3TB) s 3 fotografiemi s názvem Světla noci.

Dalšími fotografiemi, které se umístily v nejlepší pětici, jsou fotografie Duch umění od Elišky Nešťákové (Z1) a Tajemná kaple od Dominiky Halouskové (3SA).

Vítězům gratulujeme a děkujeme všem, kteří se školní soutěže zúčastnili. Doufáme, že i v příštím roce budeme moci shlédnout nové  zajímavé snímky, které svým fotoaparátem zachytíte a přihlásíte do dalšího ročníku soutěže.

Všechny fotografie, které byly přihlášeny do letošní fotografické soutěže, jsou nyní k vidění v budově zahradnických oborů. 

Alena Karalová


5.5.2015 | Bohuslav Patočka

Důležité zprávy

Přihlášky na střední školy podávejte do 28. 2. 2018

Odeslat přihlášku na všechny obory je potřeba do 28. 2. 2018. U maturitních oborů uspořádáme přípravný kurz ke státním zkouškám z ČJ a Mat. Státní zkoušky nekonají zájemci o učební a umělecké obory.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Poslední dny otevřených dveří

Pá 23. 02. 2018 13 - 17 h
So 24. 02. 2018 09 - 12 h

Maturitní ples technických oborů

Třídy: M4A a M4B.
23. února 2018 od 19,30.
Smetanův dům Litomyšl

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.