Školní floristická soutěž 2019

Školní floristická soutěž 2019

V úterý 13. března se v nové vazárně školy uskutečnila tradiční floristická soutěž Jarní vázání.

Soutěžní disciplíny byly: vázaný věnec na dveře na téma Tajemný les a vázaná kytice z tulipánů  pro Matku přírodu. Soutěže se účastnilo celkem 10 soutěžících, jak z maturitních oborů Zahradnictví a Scénické a výstavní tvorby, tak i žáci a žákyně středního odborného učiliště.

Na třetím místě se celkově umístila Zuzana  Janů ze třídy V1, druhé místo obsadila Terezie Křivohlávková . První místo patří zkušené Marině Dyntarové, která naši školu již reprezentovala na četných floristických soutěžích. Obě studentky jsou ze třídy Z3 – specializace floristika.

Všechny tři studentky nás budou reprezentovat na Mistrovství republiky ve floristice, které se uskuteční  15. - 16. 5. v Děčíně.

Celá soutěž měla velmi dobrou úroveň, účastníci se úkolů zhostili na výbornou a doufáme, že bude  motivací do další floristické práce!

Eva Klabanová

15.3.2019 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Vážení zájemci o studium

Do 12.3. vám pošleme pozvánku k pohovorům, případně zkouškám. Počet komisí bude stanoven způsobem omezujícím vaše vzájemné setkávání. Účast rodičů bude možná, včetně prohlídky školy.

Přijímací řízení 2021

Pokud to situace dovolí, vzdáleným zájemcům, včetně rodičů, umožníme ubytování před pohovory zdarma (např. Aš, Třinec, Hodonín, Teplice, Klatovy ap.). Podrobnosti v pozvánce.

Botanické zahrady a národní parky JAR

Po návratu expedice po botanických zahradách a národních přírodních parcích chystáme cyklus přednášek i pro veřejnost. Můžete se těšit.

Dny otevřených dveří

Vážení zájemci o studium,
školu můžete vidět on-line nebo při osobní návštěvě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.