Školní floristická soutěž 2019

Školní floristická soutěž 2019

V úterý 13. března se v nové vazárně školy uskutečnila tradiční floristická soutěž Jarní vázání.

Soutěžní disciplíny byly: vázaný věnec na dveře na téma Tajemný les a vázaná kytice z tulipánů  pro Matku přírodu. Soutěže se účastnilo celkem 10 soutěžících, jak z maturitních oborů Zahradnictví a Scénické a výstavní tvorby, tak i žáci a žákyně středního odborného učiliště.

Na třetím místě se celkově umístila Zuzana  Janů ze třídy V1, druhé místo obsadila Terezie Křivohlávková . První místo patří zkušené Marině Dyntarové, která naši školu již reprezentovala na četných floristických soutěžích. Obě studentky jsou ze třídy Z3 – specializace floristika.

Všechny tři studentky nás budou reprezentovat na Mistrovství republiky ve floristice, které se uskuteční  15. - 16. 5. v Děčíně.

Celá soutěž měla velmi dobrou úroveň, účastníci se úkolů zhostili na výbornou a doufáme, že bude  motivací do další floristické práce!

Eva Klabanová

15.3.2019 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Kytice do 1. linie! Klikni a hlasuj!

Online verze soutěže o nejkrásnější kytici pro pracovníky v 1. linii. Hlasujte pro kytice naší maturantky a kolegyně!!!

POZOR Důležité informace a zahájení praktického vyučování

Důležité informace pro současné žáky a jejich rodiče najdete v Bakalářích - Komens. Zahájení praktického vyučování pro zahradnické, chovatelské a technické obory POZOR změna! bude od 1.6. 2020. Poz

Termín přijímacího řízení

Žáci konající přij. zkoušku z MAT a ČJL a mají naší SŠ na 1. místě, konají zkoušku 8.6. 2020. Po zkoušce následuje pohovor.

Seznamy přijatých žáků zveřejněny

Seznamy přijatých žáků ke studiu na oborech zakončených výučním listem jsou dnešním dnem zveřejněny a tím i oficiálně oznámeny
Odkaz - UCHAZEČ - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ 2020

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.