Jarní vázání

Jarní vázání

Jarní vázání je název naší školní floristické soutěže.

Pro deset děvčat, která se přihlásila, byly připraveny dva úkoly – čelenka k plesovým šatům z první republiky a kytice pro kamarádku inspirovaná šedesátými léty. 

Žákyně druhých a třetích ročníků oborů Zahradnictví i Scénická a výstavní tvorba si s úkoly poradily výtečně. Všechny vyhotovené práce se velmi povedly a bylo opravdu náročné vybrat ty nejlepší. Gratulujeme nejen děvčatům, která se umístila na předních místech a budou naši školu reprezentovat na Děčínské kotvě, ale také těm ostatním, které sebraly odvahu i chuť a přišly si zasoutěžit.  

Eva Vaňková (Ga)

20.3.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek do 1.3.2020

Přihlášky na maturitní a učební obory naší školy se mohou podávat do 1.3. 2020.
Přihlášky na obory s talentovou zkouškou do 24.2. 2020.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 8:30. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 28.2. 13:00-17:00
Sobota 29.2. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.
Přihlášky ke studiu neváhejte vzít s sebou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.