Květinová show 2018

Květinová show 2018

Již řadu let je první veřejnou akcí nového školního roku podzimní Květinová show, která se letos konala 20. září v litomyšlských Klášterních zahradách.

Pěkné počasí přispělo k tomu, že se tato přehlídka prací našich žáků skutečně vydařila.

První část přehlídky byla věnována květinovým modelům, které se letos inspirovaly oslavami stého výročí vzniku Československa - konkrétně státní hymnou Kde domov můj. Tyto zajímavé modely byly výsledkem usilovné práce žáků druhých ročníků maturitního studia.

Ve druhé části návštěvníci zhlédli klasické i extravagantní svatební kytice a dekorace. Autorky z řad studentek třetích a čtvrtých ročníků projevily značnou vynalézavost, neboť v některých případech dokázaly vytvořit vazby bez použití jediného květu.

Součástí přehlídky bylo i slavnostně nazdobené historické vozidlo a svatební tabule.

Eva Klabanová

21.9.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek do 1.3.2020

Přihlášky na maturitní a učební obory naší školy se mohou podávat do 1.3. 2020.
Přihlášky na obory s talentovou zkouškou do 24.2. 2020.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 8:30. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 28.2. 13:00-17:00
Sobota 29.2. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.
Přihlášky ke studiu neváhejte vzít s sebou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.