Květinová show 2018

Květinová show 2018

Již řadu let je první veřejnou akcí nového školního roku podzimní Květinová show, která se letos konala 20. září v litomyšlských Klášterních zahradách.

Pěkné počasí přispělo k tomu, že se tato přehlídka prací našich žáků skutečně vydařila.

První část přehlídky byla věnována květinovým modelům, které se letos inspirovaly oslavami stého výročí vzniku Československa - konkrétně státní hymnou Kde domov můj. Tyto zajímavé modely byly výsledkem usilovné práce žáků druhých ročníků maturitního studia.

Ve druhé části návštěvníci zhlédli klasické i extravagantní svatební kytice a dekorace. Autorky z řad studentek třetích a čtvrtých ročníků projevily značnou vynalézavost, neboť v některých případech dokázaly vytvořit vazby bez použití jediného květu.

Součástí přehlídky bylo i slavnostně nazdobené historické vozidlo a svatební tabule.

Eva Klabanová

21.9.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Kytice do 1. linie! Klikni a hlasuj!

Online verze soutěže o nejkrásnější kytici pro pracovníky v 1. linii. Hlasujte pro kytice naší maturantky a kolegyně!!!

POZOR Důležité informace a zahájení praktického vyučování

Důležité informace pro současné žáky a jejich rodiče najdete v Bakalářích - Komens. Zahájení praktického vyučování pro zahradnické, chovatelské a technické obory POZOR změna! bude od 1.6. 2020. Poz

Termín přijímacího řízení

Žáci konající přij. zkoušku z MAT a ČJL a mají naší SŠ na 1. místě, konají zkoušku 8.6. 2020. Po zkoušce následuje pohovor.

Seznamy přijatých žáků zveřejněny

Seznamy přijatých žáků ke studiu na oborech zakončených výučním listem jsou dnešním dnem zveřejněny a tím i oficiálně oznámeny
Odkaz - UCHAZEČ - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ 2020

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.