Land art

Land art

K příležitosti Mezinárodní vánoční výstavy byly před naší školou studenty Scénické a výstavní tvorby zhotoveny dva florálně-výstavní objekty, které na sebe do jisté míry navazují.

První z nich s názvem Život v jednom kruhu vyobrazuje existenci dnešního člověka. Kruh představuje život, který je pořád stejný a jednotvárný. Každý den se opakuje a ničím se neliší. Dílo též může symbolizovat lůno matky, naši školu, ze které budou studenti odcházet z bezpečí do neznáma. A to představuje právě druhá práce s názvem Dveře do světa. Kolik se jich otevře? Do kterých bude těžké vejít? Budou reálné nebo budou symbolizovat jen naše sny? Vše záleží na každém z nás. V tuto chvíli se nám otevírají nové etapy našeho bytí. 

Ludmila Rohlenova (Ga)

11.1.2019 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Dodatečné a opravné zkoušky

Rozpis zkoušek v náhradním termínu a opravných zkoušek bude zveřejněn 11. 2. 2019 na nástěnce školy a na webové aplikaci Bakaláři.
Přejeme všem příjemné pololetní a jarní prázdniny.
Vedení školy

2.kolo talentových zkoušek - obor Scénická a výstavní tvorba

Přihlášky do 2. kola přijímacím zkoušek můžete posílat do 16. 2. 2019. Talentové zkoušky se budou konat 8. 3. 2019 od 8:00. Přípravný kurz k talentovým zkouškám bude 22. 2. 2019.

Přijímací zkoušky nanečisto - 23. 3. 2019

Žáci podávající si na naši školu přihlášku se mohou do 18. 3. 2019 přihlásit na přípravný kurz k přijímacím zkouškám, který je zdarma. Kontaktní e-mail: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 461 313 611.

Dny otevřených dveří

Termíny v roce 2019

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.