Land art

Land art

K příležitosti Mezinárodní vánoční výstavy byly před naší školou studenty Scénické a výstavní tvorby zhotoveny dva florálně-výstavní objekty, které na sebe do jisté míry navazují.

První z nich s názvem Život v jednom kruhu vyobrazuje existenci dnešního člověka. Kruh představuje život, který je pořád stejný a jednotvárný. Každý den se opakuje a ničím se neliší. Dílo též může symbolizovat lůno matky, naši školu, ze které budou studenti odcházet z bezpečí do neznáma. A to představuje právě druhá práce s názvem Dveře do světa. Kolik se jich otevře? Do kterých bude těžké vejít? Budou reálné nebo budou symbolizovat jen naše sny? Vše záleží na každém z nás. V tuto chvíli se nám otevírají nové etapy našeho bytí. 

Ludmila Rohlenova (Ga)

11.1.2019 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Druhé kolo přijímacího řízení

Ředitel školy vyhlašuje druhé kolo přijímacího řízení do maturitních i učebních oborů. Přihlášky podávejte do 2.5.2019. Pro velký zájem otevíráme po dvou třídách ve většině oborů.

FOR GARDEN 2019

Naše studentka získala hlavní cenu ve floristické soutěži Otevírání jara, pořádané předním českým floristou Pavlem Hruškou - zájezd do Holandska! Floristické show se účastnila řada VIP osobností.

Naše floristky na výstavě "Víno a květy" v Amboise

Každý rok se naše žákyně účastní společné výstavy francouzských zahradnických škol . Odměnou za kytice pro tisíce návštěvníků jsou prohlídky zámků, zahrad, galerií a nádherných francouzských trhů.

Medaile ze zahraničních i českých soutěží

Ve francouzské výtvarné soutěži organizované na zámcích na Loire naše studentky obsadily první tři místa. V soutěži Polabský motýl zvítězilo naše družstvo v prostorové dekoraci "Strom života".

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.