Lipová ratolest

Lipová ratolest

Radostná zpráva ze soutěže mladých zahradníků Lipová ratolest.

Naše tříčlenné družstvo pod vedením pana Hájka (Eliška Haláková, Martin Lněnička a Bedřich Mertlík) dnes získali stříbrnou medaili na jedenáctém ročníku soutěže, která se konala v Bystřici u Benešova, soutěžním objektem byl parčík u kostela.
Gratulujeme!

Stříbrnou medaili si odvážejí studenti ze Střední školy zahradnické
a technické v Litomyšli - Eliška Haláková, Martin Lněnička, Bedřich Mertlík. Bronzové medaile putují do Střední zahradnické školy Ostrava a získali je Tereza Stelmachová, Michal Pavlíček, Ondřej Demel a do Střední školy zahradnické Kopidlno, pro kterou ji vybojovali Jana Lambertová, Lucie Živnůstková, Petr Zezulka.

24.9.2020 | Kateřina Burkovcová

Důležité zprávy

Stále přijímáme přihlášky na některé obory naší školy

Je vyhlášeno 2. kolo příjm. řízení pro obory s výučním listem a maturitní obory Zahradnictví, obor Mechanizace a služby a obor Scénická a výstavní tvorba.

Nekonání školní přijímací zkoušky

Školní přijímací zkouška v oborech vzdělání 41-45-M/01 Mechanizace a služby a 41-44-M/01 Zahradnictví se nekoná. Více informací najdete v sekci Uchazeč.

Přijímací řízení 2021

19.5.2021 - Zveřejnění výsledků přijímacího řízení. Uchazeč se najde pod číslem jednacím, které bylo uvedeno na písemné pozvánce k přijm. řízení. Výsledky přijm. řízení - v sekci Uchazeč.

Návrat k prezenční výuce

Dne 24.5. jsme přivítali žáky zpět ve škole, kdy se vrátili k prezenční výuce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.