Lipová ratolest

Lipová ratolest

Radostná zpráva ze soutěže mladých zahradníků Lipová ratolest.

Naše tříčlenné družstvo pod vedením pana Hájka (Eliška Haláková, Martin Lněnička a Bedřich Mertlík) dnes získali stříbrnou medaili na jedenáctém ročníku soutěže, která se konala v Bystřici u Benešova, soutěžním objektem byl parčík u kostela.
Gratulujeme!

Stříbrnou medaili si odvážejí studenti ze Střední školy zahradnické
a technické v Litomyšli - Eliška Haláková, Martin Lněnička, Bedřich Mertlík. Bronzové medaile putují do Střední zahradnické školy Ostrava a získali je Tereza Stelmachová, Michal Pavlíček, Ondřej Demel a do Střední školy zahradnické Kopidlno, pro kterou ji vybojovali Jana Lambertová, Lucie Živnůstková, Petr Zezulka.

24.9.2020 | Kateřina Burkovcová

Důležité zprávy

Přihlášky ke studiu Scénické a výstavní tvorby

Vyhlašujeme druhé kolo pro zaslání přihlášek na umělecký maturitní obor- Scénická a výstavní tvorba (specializace zahradní design nebo floristický design) a to nejpozději do 8. 1. 2021.

Dny otevřených dveří

Vážení zájemci o studium,
díky uvolňování protiepidemiologických opatření Vás můžeme přivítat v naší škole

Přípravný kurz k talentovým zkouškám

Pro zájemce o obor Scénická a výstavní tvorba bude otevřen přípravný kurz k talentovým zkouškám. Kurz je zdarma a informace získáte u Bc. Ludmila Rohlenová (ludmila.rohlenova@szat.cz, tel. 608211208)

Platby za ubytování na domovech mládeže

Vážení rodiče,
od začátku nouzového stavu nebudete za ubytování žáků na našich domovech mládeže nic platit. Případné, již uskutečněné platby budou vráceny. Platnost opatření do odvolání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.