Lyžařský a snowboardový výcvik Herlíkovice 2018

Lyžařský a snowboardový výcvik Herlíkovice 2018

V zimních měsících naše škola každoročně pořádá týdenní lyžařský a snowboardový výcvik v krásném ski areálu Herlíkovice.

 

Je organizován pro studenty prvních ročníků, účastnit se ho mohou začátečníci, pokročilí lyžaři i snowboardisté. Letos se výcvik obzvlášť vydařil. Počasí bylo celý týden nádherné, sněhu dostatek, všichni žáci se naučili lyžovat či jezdit na snowboardu a navštívili jsme krásnou rozhlednu na vrcholu Žalý. Celý kurz jsme zakončili veselým karnevalem na sněhu.

 

Eva Klabanová (Ga)

 

14.3.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Vánoční výstava floristiky a zemědělské techniky

Chcete udělat radost celé rodině? Pak se přijďte podívat na výstavu vánočních aranžmá, která potěší především ženy. Muže jistě zaujmou historické motorky a nejmodernější zemědělská technika atd.

Možnost prohlénout si na naše chovy zvířat

Ve dnech 15.12. - 18.12. 2018 mají vážní zájemci o studium oboru Chov cizokrajných zvířat jedinečnou možnost prohlénout si na naše chovy zvířat. V sobotu přednostně na pozvánky, či po tel. domluvě.

Návštěva dnů otevřených dveří

Velmi nás potěšil zájem o naši školu. Počet uchazečů o studium našich oborů, kteří navštívili poslední dny otevřených dveří (30.11. - 1. 12. 2018), překročil stovku.

Dny otevřených dveří

Termíny, včetně výstavy vánoční floristiky a historické techniky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.