Lyžařský výcvikový kurz M1A

Poslední víkend v lednu odjela třída I.MA na dlouho odkládaný lyžařský kurz na školní chalupu na Babí.

Poslední víkend v lednu odjela třída I.MA na dlouho odkládaný lyžařský kurz na školní chalupu na Babí. Sněhové podmínky nebyly ideální, ale přesto jsme celý týden lyžovali. Výcvik začal na Mladých Bukách, kde studenti obnovovali svoje lyžařské dovednosti, aby v dalších dnech mohli sjíždět sjezdovky v Prkenném Dole, Černé Hoře a v Peci pod Sněžkou. Škoda, že sněhové podmínky nepřáli běžkování, jako v minulých letech. Nedostatek sněhu nás ale neodradiI a na Rýchorskou Boudu jsme se vydali pěšky. Cesta Dvorským lesem byla nezapomenutelná.
Mgr. Lenka Štrofová

5.2.2014 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Přihlášky na střední školy podávejte do 28. 2. 2018

Odeslat přihlášku na všechny obory je potřeba do 28. 2. 2018. U maturitních oborů uspořádáme přípravný kurz ke státním zkouškám z ČJ a Mat. Státní zkoušky nekonají zájemci o učební a umělecké obory.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Poslední dny otevřených dveří

Pá 23. 02. 2018 13 - 17 h
So 24. 02. 2018 09 - 12 h

Maturitní ples technických oborů

Třídy: M4A a M4B.
23. února 2018 od 19,30.
Smetanův dům Litomyšl

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.