Majáles na naší škole – Hasičská soutěž

Středa 29. 4. 2015 byla dnem sportů a to nejen sportů, jako jsou například florbal, futsal, streetball nebo ringo, ale i sportu požárního. Parta kluků ze Zetešky se už loni trhla a uspořádala na hřišti jejich školy soutěž v požárním útoku, letos tomu nebylo jinak.

Stejně jako v loni, jsme měli zapůjčenou požární techniku od SDH Krchleby s tou změnou, že tento rok jsme využili i možnost zapůjčení techniky od SDH Široký Důl. Utkání předcházelo několik tréninků, na kterých se předběžně ukazovalo, kolik letos bude soutěžních týmů a oproti loňskému roku bylo příjemné vidět navýšení počtu soutěžních týmů. Počasí vyšlo nad očekávání dobře, a tak nic nebránilo zahájit soutěž nástupem družstev 3.A, 3.B, M2A-A a M2A-B ze Zetešky a družstva z „Pajdáku“. Nejlépe útok provedlo družstvo 3.A, a tudíž jim náležela 1. příčka na výsledkové listině, jako druhé se umístilo družstvo M2A-A a třetí bylo družstvo 3.B, které tým sestavilo v den soutěže a běželi bez tréninku. 

Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme hodně zdaru v následujících ročnících soutěže. 

Adam Křesťan, 3. A

5.5.2015 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Přihlášky na střední školy podávejte do 28. 2. 2018

Odeslat přihlášku na všechny obory je potřeba do 28. 2. 2018. U maturitních oborů uspořádáme přípravný kurz ke státním zkouškám z ČJ a Mat. Státní zkoušky nekonají zájemci o učební a umělecké obory.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Poslední dny otevřených dveří

Pá 23. 02. 2018 13 - 17 h
So 24. 02. 2018 09 - 12 h

Maturitní ples technických oborů

Třídy: M4A a M4B.
23. února 2018 od 19,30.
Smetanův dům Litomyšl

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.