Maturitní obory s talentovou zkouškou

Pouze u vybraných oborů pro žáky hudebně či výtvarně nadané se nekonají klasické přijímací zkoušky z Českého jazyka a Matematiky. Na naše obory zbývají poslední 4 volná místa.

U uměleckých oborů je počet hodin matematiky výrazně redukován v prospěch uměleckých předmětů. U těchto oborů se tedy nekonají celostátní přijímací zkoušky z Českého jazyka a z Matematiky, ale namísto nich talentové zkoušky, v našem případě z výtvarných činností.

U těchto oborů proto není povinná ani Maturitní zkouška z Matematiky, ale pouze z Českého a cizího jazyka.

Přihlášky na tento obor můžete podávat do středy 7. března.

 

21.2.2018 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Podávání přihlášek bude ukončeno 31.5. 2018

Poslední možnost podání přihlášky na naši školu je k 31.5. 2018. Zbývají 1-2 volná místa na třídu. Informace tel. 775 558 223, nebo 775 558 222.

Výstavba centra pro odbornou výuku pokračuje

Stavba nových atelierů pro výuku zahradní architektury a grafického desingu pokračuje rychlým tempem. Výběr výkonných počítačů pro nové centrum výpočetní techniky pro technické obory finišuje.

Nové vybavení technických oborů

Nový Opel Astra na výuku autoškoly je již zaparkován ve školní garáži. Zároveň chystáme vybavení novým svářecím trenažerem a svářecími zdroji.

Harmonogram závěrečných zkoušek

Termíny závěrečných zkoušek pro třídy H3, O3A, O3B a S3.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.