Mezinárodní výstava orchidejí v Drážďanech

Mezinárodní výstava orchidejí v Drážďanech

Dne 22. 3. 2018 jsme opět navštívili velkolepý zahradnický veletrh v Německu.

Stejně jako v minulých letech jsme se i letos v březnu zúčastnili mezinárodní prodejní výstavy orchidejí „OrchideenWelt“ Drážďany, která spolu s dalšími expozicemi tvoří velikonoční veletrh Dresdner Ostern. Orchideje sem přiváží pěstitelé z celého světa.

Kromě výstavy jsme si v odpoledních hodinách prohlédli hlavní památky města (např. římskokatolickou katedrálu Nejsvětější Trojice, Brühlovy terasy, protestantský kostel Frauenkirche, zámek Zwinger). 

Studentům i pedagogickým pracovníkům se zájezd velmi líbil.

Ludmila Sádovská (Ga / foto: Renata Plašilová)

5.4.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Kytice do 1. linie! Klikni a hlasuj!

Online verze soutěže o nejkrásnější kytici pro pracovníky v 1. linii. Hlasujte pro kytice naší maturantky a kolegyně!!!

POZOR Důležité informace a zahájení praktického vyučování

Důležité informace pro současné žáky a jejich rodiče najdete v Bakalářích - Komens. Zahájení praktického vyučování pro zahradnické, chovatelské a technické obory POZOR změna! bude od 1.6. 2020. Poz

Termín přijímacího řízení

Žáci konající přij. zkoušku z MAT a ČJL a mají naší SŠ na 1. místě, konají zkoušku 8.6. 2020. Po zkoušce následuje pohovor.

Seznamy přijatých žáků zveřejněny

Seznamy přijatých žáků ke studiu na oborech zakončených výučním listem jsou dnešním dnem zveřejněny a tím i oficiálně oznámeny
Odkaz - UCHAZEČ - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ 2020

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.