Mezinárodní výstava orchidejí v Drážďanech

Mezinárodní výstava orchidejí v Drážďanech

Dne 22. 3. 2018 jsme opět navštívili velkolepý zahradnický veletrh v Německu.

Stejně jako v minulých letech jsme se i letos v březnu zúčastnili mezinárodní prodejní výstavy orchidejí „OrchideenWelt“ Drážďany, která spolu s dalšími expozicemi tvoří velikonoční veletrh Dresdner Ostern. Orchideje sem přiváží pěstitelé z celého světa.

Kromě výstavy jsme si v odpoledních hodinách prohlédli hlavní památky města (např. římskokatolickou katedrálu Nejsvětější Trojice, Brühlovy terasy, protestantský kostel Frauenkirche, zámek Zwinger). 

Studentům i pedagogickým pracovníkům se zájezd velmi líbil.

Ludmila Sádovská (Ga / foto: Renata Plašilová)

5.4.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Botanické zahrady a národní parky JAR

V rámci expedice po botanických zahradách a národních přírodních parcích JAR dnes odletěl náš tým specialistů. Proběhne i exkurze ve výzkumném chovatelském zařízení Univerzity v Cambridgi v JAR.

Informace k přijímacímu řízení

Vzhledem ke změnám, které Ministerstvo školství zamýšlí ohledně přijímacího řízení, budou kritéria zveřejněna do 31.1.2021.

Přihlášky ke studiu Scénické a výstavní tvorby

Stále můžete podat přihlášku na umělecký maturitní obor - Scénická a výstavní tvorba (specializace zahradní design nebo floristický design), přihlášky přijímáme až do února 2021.

Dny otevřených dveří

Vážení zájemci o studium,
návštěva dnů otevřených dveří vám může dodat i důležité body u přijímacího řízení.
Návštěvy jsou organizovány pro jednotlivé zájemce s rodičem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.