Mistrovství v orbě 2016 Peruc

V sobotu 17. září jsme se zúčastnili republikového mistrovství v orbě, které se po loňském námi pořádaném ročníku konalo v Peruci.

Z našich studentů obsadil vynikající 3. místo Jan Nádvorník ze třídy M2A v kategorii historická orba. Dále reprezentoval naši školu Jakub Škoda (M2A), který v kategorii orba s dvouradličným jednostranným pluhem obsadil 8. místo.

Na účasti našich studentů se materiálně, technicky a finančně podílely ZD Dolní Újezd, ESSA Dolní Újezd a DUKOR Litomyšl.

Ing. Lukáš Staněk, Ph.D.

26.9.2016 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Střední na zkoušku

Zažij naši školu na vlastní kůži.
Přemýšlíš, kam po základní škole? Nejsi si jistý/á, jaký obor si vybrat? Přijď si to vyzkoušet k nám!

Máme 2. místo na Floře Olomouc!

S velkou radostí sdílíme skvělou zprávu – naše škola získala 2. místo v soutěži o nejhezčí expozici odborných škol na výstavě Flora Olomouc 2026!

Nové akvárium zprovozněno

Našim chovatelům se podařilo vytvořit první mořské akvárium naší koly. Z úspěchu se můžete radovat spolu s námi.

Kritéria pro přijímání ke studiu 2026

Kritéria a základní informace k přijímacímu řízení naleznete v odkazu zde: