Mistrovství v orbě 2016 Peruc

V sobotu 17. září jsme se zúčastnili republikového mistrovství v orbě, které se po loňském námi pořádaném ročníku konalo v Peruci.

Z našich studentů obsadil vynikající 3. místo Jan Nádvorník ze třídy M2A v kategorii historická orba. Dále reprezentoval naši školu Jakub Škoda (M2A), který v kategorii orba s dvouradličným jednostranným pluhem obsadil 8. místo.

Na účasti našich studentů se materiálně, technicky a finančně podílely ZD Dolní Újezd, ESSA Dolní Újezd a DUKOR Litomyšl.

Ing. Lukáš Staněk, Ph.D.

26.9.2016 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 24. 3. od 9h.

Dny otevřených dveří pro učební obory

Ve dnech 5. a 6. dubna bude naše škola pořádat dny otevřených dveří výhradně pro zájemce o učební obory. Zájemcům budou podávány aktuální informace o přijetí na zvolený obor, ubytování a stravování.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.