Moderní technologie mají u nás zelenou

V minulých dnech byla uvedena do provozu na naší škole nová 3D tiskárna.

V minulých dnech byla uvedena do provozu na naší škole nová 3D tiskárna. Toto zařízení bylo hrazeno z projektu Zahradnické a technické centrum. Zaškolení obsluhy včetně ovládacího softwaru Dimension Catalyst EX provedl pan Végner, technik firmy MCAE Systems.
Našim studentům se tak otvírá další možnost osahat si moderní systémy Rapid Prototypingu.
Ukázku 3D tisku si můžete osobně prohlédnout při nejbližším dni otevřených dveří.

Proběhla také výměna počítačů ve dvou učebnách výpočetní techniky za nové výkonné počítačové sestavy v celkovém počtu 36 kusů. Umožní nám plně využívat při výuce moderní software pro návrhy projektů technických celků, virtuálního CNC obrábění, 3D tisku i pro návrhy sadovnických úprav.

18.1.2014 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Přihlášky na střední školy podávejte do 28. 2. 2018

Odeslat přihlášku na všechny obory je potřeba do 28. 2. 2018. U maturitních oborů uspořádáme přípravný kurz ke státním zkouškám z ČJ a Mat. Státní zkoušky nekonají zájemci o učební a umělecké obory.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Poslední dny otevřených dveří

Pá 23. 02. 2018 13 - 17 h
So 24. 02. 2018 09 - 12 h

Maturitní ples technických oborů

Třídy: M4A a M4B.
23. února 2018 od 19,30.
Smetanův dům Litomyšl

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.