Naše chovy v době koronaviru

Naše chovy v době koronaviru

Všichni odborní učitelé oboru Chovatel cizokrajných zvířat jsou zapojeni v každodenní péči o naše svěřence.
I v této době však přibývá řada nových druhů do našich chovů.
Co tedy můžete očekávat po svém návratu do školy?

V současné době učitelé technických oborů dokončují terária a voliéry na zamluvené přírůstky do našich chovů. Po jejich dokončení začneme nové chovance postupně ubytovávat.

Z těch největších a nejzajímavějších nováčků:

1) Velemyš obláčková (Phloeomys pallidus) -  chovný pár stromových nočních hlodavců žijících na Filipínách na ostrově Luzon

2) Ženetka tečkovaná (Genetta genetta)  - mladý nepříbuzný pár afrických cibetkovitých šelmiček o velikosti kočky. Jsou často i ochočovány.

3) Kajmánek trpasličí (Paleosuchus palpebrosus) -  mladý pár jednoho z nejmenších druhů krokodýlů pocházejících z Jižní Ameriky. Zamluven na základě vaší časté kritiky, že škola ještě nechová žádného z druhů krokodýlů.

Přidávám fotografii z naší první snůšky vajec u krajt pestrých ze dne 22.4.2020.

8.4.2020 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Kytice do 1. linie! Klikni a hlasuj!

Online verze soutěže o nejkrásnější kytici pro pracovníky v 1. linii. Hlasujte pro kytice naší maturantky a kolegyně!!!

POZOR Důležité informace a zahájení praktického vyučování

Důležité informace pro současné žáky a jejich rodiče najdete v Bakalářích - Komens. Zahájení praktického vyučování pro zahradnické, chovatelské a technické obory POZOR změna! bude od 1.6. 2020. Poz

Termín přijímacího řízení

Žáci konající přij. zkoušku z MAT a ČJL a mají naší SŠ na 1. místě, konají zkoušku 8.6. 2020. Po zkoušce následuje pohovor.

Seznamy přijatých žáků zveřejněny

Seznamy přijatých žáků ke studiu na oborech zakončených výučním listem jsou dnešním dnem zveřejněny a tím i oficiálně oznámeny
Odkaz - UCHAZEČ - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ 2020

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.