Návštěva Klicperova divadla

V tomto školním roce jsme využili nabídku Klicperova divadla v Hradci Králové na návštěvu abonentních představení.

Několik desítek našich studentů zhlédlo dramata z repertoáru hradeckého divadla. Richard III. a Sen noci svatojánské, to byla díla ve výrazně moderní úpravě režiséra Davida Drábka. Hlavně příběh o Richardu III., dnes tolik aktuální  téma o touze po moci. Zajímavá byla detektivní komedie Martina McDonagha Kati. Nejvíce se nám líbila detektivní hra Roberta Thomase Osm žen, zaujaly nás především výborné výkony osmi hereček hradeckého divadla. Těšíme se na další abonentní cyklus v Klicperově divadle v příštím školním roce.

Hana Honzíková

19.4.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek do 1.3.2020

Přihlášky na maturitní a učební obory naší školy se mohou podávat do 1.3. 2020.
Přihlášky na obory s talentovou zkouškou do 24.2. 2020.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 8:30. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 28.2. 13:00-17:00
Sobota 29.2. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.
Přihlášky ke studiu neváhejte vzít s sebou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.