Novinky v chovech II

Novinky v chovech II

20.2.2018 se naší rodince Kosmanů běločelých narodila poprvé mláďátka. Každý první odchov je pro rodiče mimořádně náročný a šance na úspěšný odchov je výrazně nižší. Držte palce, ať se to našim kosmanům podaří.

18. 2.2018 jsme naše chovy opiček rozšířílí o další druh - nový chovný pár Kosmanů zakrslých. Také naše Mangusty trpasličí se snaží založit rodinku. Nový chovný pár madagaskarského Bodlína telfairového se pomalu začíná probouzet ze zimního spánku. Tito ježkům podobní savci však nemají s ježky nic společného. Jsou totiž vzdálení příbuzní slonů, což nepřímo naznačuje i jejich prodloužený rypáček. 

Posledním přírůstkem se stane i chovný pár vzácného Bažanta pavího malajského, který dovezeme po výstavě v Hammu.

 

 

21.4.2018 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Podávání přihlášek bude ukončeno 31.5. 2018

Poslední možnost podání přihlášky na naši školu je k 31.5. 2018. Zbývají 1-2 volná místa na třídu. Informace tel. 775 558 223, nebo 775 558 222.

Výstavba centra pro odbornou výuku pokračuje

Stavba nových atelierů pro výuku zahradní architektury a grafického desingu pokračuje rychlým tempem. Výběr výkonných počítačů pro nové centrum výpočetní techniky pro technické obory finišuje.

Nové vybavení technických oborů

Nový Opel Astra na výuku autoškoly je již zaparkován ve školní garáži. Zároveň chystáme vybavení novým svářecím trenažerem a svářecími zdroji.

Harmonogram závěrečných zkoušek

Termíny závěrečných zkoušek pro třídy H3, O3A, O3B a S3.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.