Novinky v chovech II

Novinky v chovech II

20.2.2018 se naší rodince Kosmanů běločelých narodila poprvé mláďátka. Každý první odchov je pro rodiče mimořádně náročný a šance na úspěšný odchov je výrazně nižší. Držte palce, ať se to našim kosmanům podaří.

18. 2.2018 jsme naše chovy opiček rozšířílí o další druh - nový chovný pár Kosmanů zakrslých. Také naše Mangusty trpasličí se snaží založit rodinku. Nový chovný pár madagaskarského Bodlína telfairového se pomalu začíná probouzet ze zimního spánku. Tito ježkům podobní savci však nemají s ježky nic společného. Jsou totiž vzdálení příbuzní slonů, což nepřímo naznačuje i jejich prodloužený rypáček. 

Posledním přírůstkem se stane i chovný pár vzácného Bažanta pavího malajského, který dovezeme po výstavě v Hammu.

 

 

21.4.2018 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Vánoční výstava floristiky a zemědělské techniky

Chcete udělat radost celé rodině? Pak se přijďte podívat na výstavu vánočních aranžmá, která potěší především ženy. Muže jistě zaujmou historické motorky a nejmodernější zemědělská technika atd.

Možnost prohlénout si na naše chovy zvířat

Ve dnech 15.12. - 18.12. 2018 mají vážní zájemci o studium oboru Chov cizokrajných zvířat jedinečnou možnost prohlénout si na naše chovy zvířat. V sobotu přednostně na pozvánky, či po tel. domluvě.

Návštěva dnů otevřených dveří

Velmi nás potěšil zájem o naši školu. Počet uchazečů o studium našich oborů, kteří navštívili poslední dny otevřených dveří (30.11. - 1. 12. 2018), překročil stovku.

Dny otevřených dveří

Termíny, včetně výstavy vánoční floristiky a historické techniky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.