Floristická soutěž Polabský motýl

Floristická soutěž Polabský motýl

V první jarní den se konala v Lysé nad Labem soutěž Polabský motýl.

Této soutěže se zúčastnilo šest zahradnických škol a jejich družstva soutěžila ve společných i individuálních disciplínách. Našemu družstvu ve složení Veronika Hermanová, Anna Karpíšková, Adelle Mercedes Woodová a Ing. Eva Vaňková se dařilo.

V individuální disciplíně Kytice emoce života – zvědavost se Veronika Hermanová umístila na čtvrtém místě. Věnec na téma koloběh života Aničky Karpíškové se umístil na druhém místě.

Ve společné úloze Strom života, kdy celé družstvo vytvářelo prostorovou dekoraci ve tvaru stromu, se naše dívky umístily na prvním místě.   Gratulujeme!

Ing. Eva Vaňková

20.3.2019 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Kytice do 1. linie! Klikni a hlasuj!

Online verze soutěže o nejkrásnější kytici pro pracovníky v 1. linii. Hlasujte pro kytice naší maturantky a kolegyně!!!

POZOR Důležité informace a zahájení praktického vyučování

Důležité informace pro současné žáky a jejich rodiče najdete v Bakalářích - Komens. Zahájení praktického vyučování pro zahradnické, chovatelské a technické obory POZOR změna! bude od 1.6. 2020. Poz

Termín přijímacího řízení

Žáci konající přij. zkoušku z MAT a ČJL a mají naší SŠ na 1. místě, konají zkoušku 8.6. 2020. Po zkoušce následuje pohovor.

Seznamy přijatých žáků zveřejněny

Seznamy přijatých žáků ke studiu na oborech zakončených výučním listem jsou dnešním dnem zveřejněny a tím i oficiálně oznámeny
Odkaz - UCHAZEČ - PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - SEZNAM PŘIJATÝCH ŽÁKŮ 2020

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.