Floristická soutěž Polabský motýl

Floristická soutěž Polabský motýl

V první jarní den se konala v Lysé nad Labem soutěž Polabský motýl.

Této soutěže se zúčastnilo šest zahradnických škol a jejich družstva soutěžila ve společných i individuálních disciplínách. Našemu družstvu ve složení Veronika Hermanová, Anna Karpíšková, Adelle Mercedes Woodová a Ing. Eva Vaňková se dařilo.

V individuální disciplíně Kytice emoce života – zvědavost se Veronika Hermanová umístila na čtvrtém místě. Věnec na téma koloběh života Aničky Karpíškové se umístil na druhém místě.

Ve společné úloze Strom života, kdy celé družstvo vytvářelo prostorovou dekoraci ve tvaru stromu, se naše dívky umístily na prvním místě.   Gratulujeme!

Ing. Eva Vaňková

20.3.2019 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 9h. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

První letošní expedice - tentokrát do JAR

30. ledna začíná školní expedice za zvěří a botanickými zahradami Jihoafrické republiky. Pro žáky chovatelských oborů připravujeme jarní expedice za živočichy jižní Evropy.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 24.1. 13:00-16:00
Sobota 25.1. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.