Floristická soutěž Polabský motýl

Floristická soutěž Polabský motýl

V první jarní den se konala v Lysé nad Labem soutěž Polabský motýl.

Této soutěže se zúčastnilo šest zahradnických škol a jejich družstva soutěžila ve společných i individuálních disciplínách. Našemu družstvu ve složení Veronika Hermanová, Anna Karpíšková, Adelle Mercedes Woodová a Ing. Eva Vaňková se dařilo.

V individuální disciplíně Kytice emoce života – zvědavost se Veronika Hermanová umístila na čtvrtém místě. Věnec na téma koloběh života Aničky Karpíškové se umístil na druhém místě.

Ve společné úloze Strom života, kdy celé družstvo vytvářelo prostorovou dekoraci ve tvaru stromu, se naše dívky umístily na prvním místě.   Gratulujeme!

Ing. Eva Vaňková

20.3.2019 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Vážení zájemci o studium

Do 12.3. vám pošleme pozvánku k pohovorům, případně zkouškám. Počet komisí bude stanoven způsobem omezujícím vaše vzájemné setkávání. Účast rodičů bude možná, včetně prohlídky školy.

Přijímací řízení 2021

Pokud to situace dovolí, vzdáleným zájemcům, včetně rodičů, umožníme ubytování před pohovory zdarma (např. Aš, Třinec, Hodonín, Teplice, Klatovy ap.). Podrobnosti v pozvánce.

Botanické zahrady a národní parky JAR

Po návratu expedice po botanických zahradách a národních přírodních parcích chystáme cyklus přednášek i pro veřejnost. Můžete se těšit.

Dny otevřených dveří

Vážení zájemci o studium,
školu můžete vidět on-line nebo při osobní návštěvě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.