Prázdninový zájezd do ZOO Beauval

Prázdninový zájezd do ZOO  Beauval

První prázdninový týden naše škola organizovala autobusový zájezd do partnerské školy v Amboise. Součástí programu byla rozsáhlá prohlídka Zoo Beauval, kde se před necelým rokem narodilo i první pandí mládě.

Zoo  Beauval patří mezi deset nejkrásnějších  Zoo na světě. Mimo nádherných pavilonů plných exotických rostlin a ptáků a rozsáhlých přírodních výběhů pro velké savce jsme navštívili i pavilon vystavěný pouze pro chov pand, kde jsme obdivovali první pandí mládě narozené ve Francii. 

Pro veřejnost byly ovšem nejatraktivnější akce věnované výcviku lachtanů a výcvik desítek druhů ptáků od  dravců až po čápy a papoušky. Obě akce probíhaly v objektech speciálně postavených pro diváky.

 

19.9.2018 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Vánoční výstava floristiky a zemědělské techniky

Chcete udělat radost celé rodině? Pak se přijďte podívat na výstavu vánočních aranžmá, která potěší především ženy. Muže jistě zaujmou historické motorky a nejmodernější zemědělská technika atd.

Možnost prohlénout si na naše chovy zvířat

Ve dnech 15.12. - 18.12. 2018 mají vážní zájemci o studium oboru Chov cizokrajných zvířat jedinečnou možnost prohlénout si na naše chovy zvířat. V sobotu přednostně na pozvánky, či po tel. domluvě.

Návštěva dnů otevřených dveří

Velmi nás potěšil zájem o naši školu. Počet uchazečů o studium našich oborů, kteří navštívili poslední dny otevřených dveří (30.11. - 1. 12. 2018), překročil stovku.

Dny otevřených dveří

Termíny, včetně výstavy vánoční floristiky a historické techniky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.