Prázdninový zájezd do ZOO Beauval

Prázdninový zájezd do ZOO  Beauval

První prázdninový týden naše škola organizovala autobusový zájezd do partnerské školy v Amboise. Součástí programu byla rozsáhlá prohlídka Zoo Beauval, kde se před necelým rokem narodilo i první pandí mládě.

Zoo  Beauval patří mezi deset nejkrásnějších  Zoo na světě. Mimo nádherných pavilonů plných exotických rostlin a ptáků a rozsáhlých přírodních výběhů pro velké savce jsme navštívili i pavilon vystavěný pouze pro chov pand, kde jsme obdivovali první pandí mládě narozené ve Francii. 

Pro veřejnost byly ovšem nejatraktivnější akce věnované výcviku lachtanů a výcvik desítek druhů ptáků od  dravců až po čápy a papoušky. Obě akce probíhaly v objektech speciálně postavených pro diváky.

 

19.9.2018 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Dodatečné a opravné zkoušky

Rozpis zkoušek v náhradním termínu a opravných zkoušek bude zveřejněn 11. 2. 2019 na nástěnce školy a na webové aplikaci Bakaláři.
Přejeme všem příjemné pololetní a jarní prázdniny.
Vedení školy

2.kolo talentových zkoušek - obor Scénická a výstavní tvorba

Přihlášky do 2. kola přijímacím zkoušek můžete posílat do 16. 2. 2019. Talentové zkoušky se budou konat 8. 3. 2019 od 8:00. Přípravný kurz k talentovým zkouškám bude 22. 2. 2019.

Přijímací zkoušky nanečisto - 23. 3. 2019

Žáci podávající si na naši školu přihlášku se mohou do 18. 3. 2019 přihlásit na přípravný kurz k přijímacím zkouškám, který je zdarma. Kontaktní e-mail: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 461 313 611.

Dny otevřených dveří

Termíny v roce 2019

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.