Prázdninový zájezd do ZOO Beauval

Prázdninový zájezd do ZOO  Beauval

První prázdninový týden naše škola organizovala autobusový zájezd do partnerské školy v Amboise. Součástí programu byla rozsáhlá prohlídka Zoo Beauval, kde se před necelým rokem narodilo i první pandí mládě.

Zoo  Beauval patří mezi deset nejkrásnějších  Zoo na světě. Mimo nádherných pavilonů plných exotických rostlin a ptáků a rozsáhlých přírodních výběhů pro velké savce jsme navštívili i pavilon vystaěný pro chov pand, kde jsme obdivovali první pandí mládě narozené ve Francii. 

Pro veřejnost byly ovšem nejatraktivnější akce věnované výcviku lachtanů a výcvik desítek druhů ptáků od  dravců až po čápy a papoušky. Obě akce probíhaly v objektech speciálně postavených pro diváky.

 

19.9.2018 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Dny otevřených dveří

Termíny, včetně výstavy vánoční floristiky a historické techniky

Přehlídky středních škol 2018

Zájemci o studium se s námi mohou setkat v následujících městech ...

Jídelní lístek školní jídelny

Aktuální jídelní lístek naleznete zde

Výstavba centra pro odbornou výuku pokračuje

Stavba nových atelierů pro výuku zahradní architektury a grafického desingu pokračuje rychlým tempem. Výběr výkonných počítačů pro nové centrum výpočetní techniky pro technické obory finišuje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.