Prázdninový zájezd do ZOO Beauval

Prázdninový zájezd do ZOO  Beauval

První prázdninový týden naše škola organizovala autobusový zájezd do partnerské školy v Amboise. Součástí programu byla rozsáhlá prohlídka Zoo Beauval, kde se před necelým rokem narodilo i první pandí mládě.

Zoo  Beauval patří mezi deset nejkrásnějších  Zoo na světě. Mimo nádherných pavilonů plných exotických rostlin a ptáků a rozsáhlých přírodních výběhů pro velké savce jsme navštívili i pavilon vystavěný pouze pro chov pand, kde jsme obdivovali první pandí mládě narozené ve Francii. 

Pro veřejnost byly ovšem nejatraktivnější akce věnované výcviku lachtanů a výcvik desítek druhů ptáků od  dravců až po čápy a papoušky. Obě akce probíhaly v objektech speciálně postavených pro diváky.

 

19.9.2018 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení a výučních listů

6. 6. od 12:30 - předávání maturitních vysvědčení (nácvik od 11:00)
27. 6. od 10:30 - předávání výučních listů absolventům SOU a OU (nácvik od 9:00)
Akce se bude konat v jízdarně zámku Litomyšl.

Studijní volno

Níže uvedené třídy budou v následujících dnech čerpat volno za prázdninovou praxi. E3 - 10. 5., 17. 5., 20. 5., 21. 5. 2019; O2A, O2B - 17.5.

11 prvních tříd naplněno, zbývají pouze jednotlivá místa

Poslední kolo přijímacího řízení vyhlašuje ředitel školy na uvolněná místa paralelních tříd. V případě skutečně vážného zájmu o některý z oborů si můžete domluvit individuální návštěvu školy.

Seznamy přijatých uchazečů 2019 (maturitní obory)

Seznamy přijatých uchazečů najdete v horní rubrice - UCHAZEČ - 1. sekce PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ - stiskněte SEZNAMY PŘIJATÝCH ŽÁKŮ a vyberte si váš obor.

Detailní výsledky zveřejníme zítra.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.