Chovy otevřené pro zájemce o studium

Chovy otevřené pro zájemce o studium

Pro zájemce o studium oboru Chovatel cizokrajných zvířat (maturitního i učebního) otevíráme naše chovy. Návštěvu je nutné si domluvit předem na odkazu níže:

https://www.szat.cz/dny-otevrenych-dveri/

 

Ve druhé polovině ledna budeme pozváni na expedici v Jihoafrických národních parcích, botanických zahradách a přírodních rezervacích. Žádáme proto, abyste plánovali své návštěvy do cca 9. ledna.

19.11.2020 | Ivo Jiránek

Důležité zprávy

Přihlášky ke studiu Scénické a výstavní tvorby

Vyhlašujeme druhé kolo pro zaslání přihlášek na umělecký maturitní obor- Scénická a výstavní tvorba (specializace zahradní design nebo floristický design) a to nejpozději do 8. 1. 2021.

Dny otevřených dveří

Vážení zájemci o studium,
díky uvolňování protiepidemiologických opatření Vás můžeme přivítat v naší škole

Přípravný kurz k talentovým zkouškám

Pro zájemce o obor Scénická a výstavní tvorba bude otevřen přípravný kurz k talentovým zkouškám. Kurz je zdarma a informace získáte u Bc. Ludmila Rohlenová (ludmila.rohlenova@szat.cz, tel. 608211208)

Platby za ubytování na domovech mládeže

Vážení rodiče,
od začátku nouzového stavu nebudete za ubytování žáků na našich domovech mládeže nic platit. Případné, již uskutečněné platby budou vráceny. Platnost opatření do odvolání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.