Návrhová a realizační činnost 2018

Návrhová a realizační činnost 2018

Žáci třetího ročníků Scénické a výstavní tvorby zpracovávají projekt obnovy školní zahrady SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim.

V letošním roce jsme pro studenty zaměření výstavnictví a zahradní design připravili reálnou zakázku návrhu školní zahrady. Projekt započal dne 25. 1. 2018 terénním cvičením na řešeném území, kdy ředitel školy upřesnil zadání. Žáci mimo jiné provedli nezbytné analýzy současného stavu, včetně geodetického zaměření.

Děkujeme vedení SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim za zajištění zázemí, občerstvení pro naše studenty při terénním průzkumu a dárkové předměty.

Aleš Papáček (Hon)

31.1.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Spuštění webové aplikace Bakaláři pro rodiče a žáky

16. ledna byly v odkazu Bakaláři (v levém horním rohu webových stránek) spuštěny přístupy rodičů a žáků do systému Bakaláři, kde lze vidět především absenci a průběžnou klasifikaci konkrétního žáka.

Schůzka rodičů žáků 4. ročníků

Schůzka rodičů žáků čtvrtých ročníků se koná 11. února 2019 od 16 hodin.

Otevření nového centra odborných učeben

31. ledna slavnostně otevíráme novou budovu odborných učeben. Zahradníci a výstavníci získají tropický skleník a ateliéry, chovatelé teraristické expozice, technické obory nové výpočetní středisko.

Dny otevřených dveří

Termíny v roce 2019

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.