Návrhová a realizační činnost 2018

Návrhová a realizační činnost 2018

Žáci třetího ročníků Scénické a výstavní tvorby zpracovávají projekt obnovy školní zahrady SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim.

V letošním roce jsme pro studenty zaměření výstavnictví a zahradní design připravili reálnou zakázku návrhu školní zahrady. Projekt započal dne 25. 1. 2018 terénním cvičením na řešeném území, kdy ředitel školy upřesnil zadání. Žáci mimo jiné provedli nezbytné analýzy současného stavu, včetně geodetického zaměření.

Děkujeme vedení SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim za zajištění zázemí, občerstvení pro naše studenty při terénním průzkumu a dárkové předměty.

Aleš Papáček (Hon)

31.1.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek bude ukončeno 31.5. 2018

Poslední možnost podání přihlášky na naši školu je k 31.5. 2018. Zbývají 1-2 volná místa na třídu. Informace tel. 775 558 223, nebo 775 558 222.

Výstavba centra pro odbornou výuku pokračuje

Stavba nových atelierů pro výuku zahradní architektury a grafického desingu pokračuje rychlým tempem. Výběr výkonných počítačů pro nové centrum výpočetní techniky pro technické obory finišuje.

Nové vybavení technických oborů

Nový Opel Astra na výuku autoškoly je již zaparkován ve školní garáži. Zároveň chystáme vybavení novým svářecím trenažerem a svářecími zdroji.

Velké úspěchy našich techniků, floristek a architektů

Floristky získaly 1. a 3. místo v soutěži odborných učilišť, architekti získali 1. místo v soutěži pořádané Svazem zakládání a údržby zeleně.
Náš technik byl 8. v celostátním kole soutěže AMAVET.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.