Návrhová a realizační činnost 2018

Návrhová a realizační činnost 2018

Žáci třetího ročníků Scénické a výstavní tvorby zpracovávají projekt obnovy školní zahrady SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim.

V letošním roce jsme pro studenty zaměření výstavnictví a zahradní design připravili reálnou zakázku návrhu školní zahrady. Projekt započal dne 25. 1. 2018 terénním cvičením na řešeném území, kdy ředitel školy upřesnil zadání. Žáci mimo jiné provedli nezbytné analýzy současného stavu, včetně geodetického zaměření.

Děkujeme vedení SOŠ a SOU obchodu a služeb Chrudim za zajištění zázemí, občerstvení pro naše studenty při terénním průzkumu a dárkové předměty.

Aleš Papáček (Hon)

31.1.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Přání

Všem studentům přejeme krásné prázdniny, plné slunce a pohody. Těšíme se na Vás v pondělí 3. září 2018 v 8 hod.

Organizace maturitních zkoušek - podzim 2018

Harmonogram zkoušek pro žáky třídy E4A, E4B a Z4.

Zahraniční praxe a stáže finišují

Zahradníci a Výstavníci se vrací ze stáží ve Francii, u Chovatelů na stáž do italských Alp vycestovala již poslední skupina žáků, Technici se vrátili z praxí v Polsku a naopak se chystají do Nizozemí.

Příprava k maturitě z českého jazyka a literatury

Pro případné zájemce pořádáme 29. srpna 2018 od 11:00 nepovinný seminář zaměřený na přípravu k maturitě z českého jazyka a literatury.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.