První a třetí místo ve fotografické soutěži

Naše studentka 3. ročníku Anna Ročňová se zúčastnila fotografické soutěže "MEMENTO VITAE" a za své práce získala 1. a 3. místo.

Porota ocenila především její dílo Triptich - kříž, citlivou práci s tématem, brilantně zvládnutou techniku a nápaditou kompozici. Aničce blahopřejeme a těšíme se na další její zajímavé fotografie.

V říjnu jsme  u příležitosti předání ceny Anně Ročňové  podnikli exkurzi do NKP Ležáky. Prohlédli jsme si toto pietní místo a vyslechli jsme  výklad o událostech, které se odehrály v červnu  roku 1942. Součástí naší návštěvy byla velmi zajímavá přednáška PhDr. Evy Doležalové z Filozofické fakulty UK v Praze, která nám poutavým způsobem přiblížila život a dílo Karla IV. a zaměřila se především na postavení Židů v lucemburských Čechách.

Hana Honzíková

2.11.2016 | Doležal Jaromír 2

Důležité zprávy

Podávání přihlášek do 1.3.2020

Přihlášky na maturitní a učební obory naší školy se mohou podávat do 1.3. 2020.
Přihlášky na obory s talentovou zkouškou do 24.2. 2020.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 8:30. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 28.2. 13:00-17:00
Sobota 29.2. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.
Přihlášky ke studiu neváhejte vzít s sebou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.