Soutěž Rostlinolékařská profese - obor budoucnosti

Soutěž Rostlinolékařská profese - obor budoucnosti

Žáci naší školy se pravidelně a úspěšně účastní soutěže s názvem Rostlinolékařská profese - obor budoucnosti.

Součástí této akce jsou i pravidelná setkání našich studentů s Ing. Jiřím Kalabusem z České společnosti rostlinolékařské. Program těchto setkávání zahrnuje představení rostlinolékařské profese, novinek v oboru a diskuzi nad tématy ochrany rostlin. Děkujeme Ing. Jiřímu Kalabusovi za návštěvu a těšíme se na další úspěchy našich studentů.

Aleš Radil (Ga)

11.1.2019 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Opatření a pokyny proti šíření COVID-19

Vzhledem k aktuální situaci s šířením covidu v České republice rozhodla Vláda ČR o povinném nošení roušek ve všech vnitřních společných prostorách školy a školských zařízení s okamžitou účinností.

Hledáme nového kolegu - či kolegyni

Přijmeme nového zapáleného kolegu či kolegyni, nejlépe s částečným zaměřením i na akvaristiku, obojživelníky či bezobratlé, vlastní zkušenost s chovy podmínkou!

Biologická ochrana

Ve sklenících naši zahradníci v posledních dnech vypouští predátory proti mšicím, molicím, třásněnkám a sviluškám .
Nově zkoušíme využití černých australských slunéček proti červcům.

Rekonstrukce

V současné době probíhá rozsáhlá rekonstrukce budovy dílen pro technické obory, příprava klimatizovaných učeben pro chladnomilné ještěry a rozšiřování domova mládeže o nové pokoje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.