Soutěž Rostlinolékařská profese - obor budoucnosti

Soutěž Rostlinolékařská profese - obor budoucnosti

Žáci naší školy se pravidelně a úspěšně účastní soutěže s názvem Rostlinolékařská profese - obor budoucnosti.

Součástí této akce jsou i pravidelná setkání našich studentů s Ing. Jiřím Kalabusem z České společnosti rostlinolékařské. Program těchto setkávání zahrnuje představení rostlinolékařské profese, novinek v oboru a diskuzi nad tématy ochrany rostlin. Děkujeme Ing. Jiřímu Kalabusovi za návštěvu a těšíme se na další úspěchy našich studentů.

Aleš Radil (Ga)

11.1.2019 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Druhé kolo přijímacího řízení

Ředitel školy vyhlašuje druhé kolo přijímacího řízení do maturitních i učebních oborů. Přihlášky podávejte do 2.5.2019. Pro velký zájem otevíráme po dvou třídách ve většině oborů.

FOR GARDEN 2019

Naše studentka získala hlavní cenu ve floristické soutěži Otevírání jara, pořádané předním českým floristou Pavlem Hruškou - zájezd do Holandska! Floristické show se účastnila řada VIP osobností.

Naše floristky na výstavě "Víno a květy" v Amboise

Každý rok se naše žákyně účastní společné výstavy francouzských zahradnických škol . Odměnou za kytice pro tisíce návštěvníků jsou prohlídky zámků, zahrad, galerií a nádherných francouzských trhů.

Medaile ze zahraničních i českých soutěží

Ve francouzské výtvarné soutěži organizované na zámcích na Loire naše studentky obsadily první tři místa. V soutěži Polabský motýl zvítězilo naše družstvo v prostorové dekoraci "Strom života".

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.