Výstava Výtvarník a fotograf

Výstava Výtvarník a fotograf

Podobně jako v minulém školním roce i letos si žáci tří ročníků výtvarných tříd uspořádali závěrečnou výstavu svých výtvarných prací.

Tradičně se pochlubili kresbami a malbami, rovněž zaujaly koláže a velkoplošné realizace, a nemohly chybět ani stěžejní práce – makety nejslavnějších světových zahrad. Letos také výstava dala velký prostor i umělecké fotografii, která se ve škole vyučuje už dva roky. Expozici ve třídě doplnily umělecké vazby květin a početnému publiku krásně na klarinety zahráli žáci Základní umělecké školy Litomyšl.

Miroslav Sychra

7.6.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Schůzka rodičů žáků 4. ročníků

Schůzka rodičů žáků čtvrtých ročníků se koná 11. února 2019 od 16 hodin.

Otevření nového centra odborných učeben

31. ledna slavnostně otevíráme novou budovu odborných učeben. Zahradníci a výstavníci získají tropický skleník a ateliéry, chovatelé teraristické expozice, technické obory nové výpočetní středisko.

Technohrátky - 16. 1. 2019

Čtvrtý ročník akce ukáže naši školu žákům základních škol z celého Pardubického kraje. Ukázky připraví dílny technických oborů, floristické dílny a laboratoře chovů cizokrajných zvířat.

Dny otevřených dveří

Termíny v roce 2019

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.