Výstava Výtvarník a fotograf

Výstava Výtvarník a fotograf

Podobně jako v minulém školním roce i letos si žáci tří ročníků výtvarných tříd uspořádali závěrečnou výstavu svých výtvarných prací.

Tradičně se pochlubili kresbami a malbami, rovněž zaujaly koláže a velkoplošné realizace, a nemohly chybět ani stěžejní práce – makety nejslavnějších světových zahrad. Letos také výstava dala velký prostor i umělecké fotografii, která se ve škole vyučuje už dva roky. Expozici ve třídě doplnily umělecké vazby květin a početnému publiku krásně na klarinety zahráli žáci Základní umělecké školy Litomyšl.

Miroslav Sychra

7.6.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek bude ukončeno 31.5. 2018

Poslední možnost podání přihlášky na naši školu je k 31.5. 2018. Zbývají 1-2 volná místa na třídu. Informace tel. 775 558 223, nebo 775 558 222.

Výstavba centra pro odbornou výuku pokračuje

Stavba nových atelierů pro výuku zahradní architektury a grafického desingu pokračuje rychlým tempem. Výběr výkonných počítačů pro nové centrum výpočetní techniky pro technické obory finišuje.

Nové vybavení technických oborů

Nový Opel Astra na výuku autoškoly je již zaparkován ve školní garáži. Zároveň chystáme vybavení novým svářecím trenažerem a svářecími zdroji.

Harmonogram závěrečných zkoušek

Termíny závěrečných zkoušek pro třídy H3, O3A, O3B a S3.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.