Výstava Výtvarník a fotograf

Výstava Výtvarník a fotograf

Podobně jako v minulém školním roce i letos si žáci tří ročníků výtvarných tříd uspořádali závěrečnou výstavu svých výtvarných prací.

Tradičně se pochlubili kresbami a malbami, rovněž zaujaly koláže a velkoplošné realizace, a nemohly chybět ani stěžejní práce – makety nejslavnějších světových zahrad. Letos také výstava dala velký prostor i umělecké fotografii, která se ve škole vyučuje už dva roky. Expozici ve třídě doplnily umělecké vazby květin a početnému publiku krásně na klarinety zahráli žáci Základní umělecké školy Litomyšl.

Miroslav Sychra

7.6.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Přání

Všem studentům přejeme krásné prázdniny, plné slunce a pohody. Těšíme se na Vás v pondělí 3. září 2018 v 8 hod.

Organizace maturitních zkoušek - podzim 2018

Harmonogram zkoušek pro žáky třídy E4A, E4B a Z4.

Zahraniční praxe a stáže finišují

Zahradníci a Výstavníci se vrací ze stáží ve Francii, u Chovatelů na stáž do italských Alp vycestovala již poslední skupina žáků, Technici se vrátili z praxí v Polsku a naopak se chystají do Nizozemí.

Příprava k maturitě z českého jazyka a literatury

Pro případné zájemce pořádáme 29. srpna 2018 od 11:00 nepovinný seminář zaměřený na přípravu k maturitě z českého jazyka a literatury.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.