Obnova zeleně v areálu školy

Obnova zeleně v areálu školy

Žáci na konci školního roku 2017/2018 obnovili a upravili květinové záhony.

Poslední realizací studentů zahradní architektury a zahradního designu byla revitalizace tří záhonů v okolí budovy technických oborů naší školy. Budoucí projektanti si vyzkoušeli obnovu ploch zeleně, včetně odstranění pařezu, kamenů, nevhodné zeminy a naopak navezení nového zahradnického substrátu, položení netkané textilie, vlastní výsadbu trvalek a jejich zamulčování. Dva záhony jsou již nyní připravené k novému osazení, jež bude realizováno na základě právě zpracovávaných studentských návrhů.

 

Žáci se mimo jiné učí zpracovat i plán péče o květinové záhony, který si mohou v rámci praxe a praktických cvičení vyzkoušet na pozemcích školy.

 

Aleš Papáček (Foto: AP), Ga

25.8.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek do 1.3.2020

Přihlášky na maturitní a učební obory naší školy se mohou podávat do 1.3. 2020.
Přihlášky na obory s talentovou zkouškou do 24.2. 2020.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 8:30. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 28.2. 13:00-17:00
Sobota 29.2. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.
Přihlášky ke studiu neváhejte vzít s sebou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.