Studentky tvoří svatební floristiku s mistry ČR

Studentky tvoří svatební floristiku s mistry ČR

Pod vedením floristů Kláry Franc Vavříkové a Jarka Kokeše vytvářeli účastníci semináře větší dekorace, které přináleží k svatbě – špalír, oddací místo, stůl, dekorace auta a foto koutek.

Lednice na Moravě je proslulá svým krásným zámkem a parkem. Ale šest našich studentek (nejvíce účastníků ze všech zahradnických škol v republice)bude spíše vzpomínat na úžasný seminář svatební floristiky, kterého se tam zúčastnily v říjnu 2017. Tento seminář pro učitele a žáky zahradnických škol pořádal Svaz květinářů a floristů České republiky spolu se zahradnickou fakultou MZLU Brno. Druhý den si procvičili svůj um při tvorbě různých typů svatebních kytic a dekorací pro nevěstu.   Studentky se mnohému naučily, pracovaly s nadšením a jejich výtvory se jim velmi povedly.

Eva Vaňková

13.10.2017 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek do 1.3.2020

Přihlášky na maturitní a učební obory naší školy se mohou podávat do 1.3. 2020.
Přihlášky na obory s talentovou zkouškou do 24.2. 2020.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 8:30. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 28.2. 13:00-17:00
Sobota 29.2. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.
Přihlášky ke studiu neváhejte vzít s sebou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.