Triesdorf

Triesdorf

První týden v říjnu navštívila skupina studentů technických oborů partnerskou školu v německém Triesdorfu.

Byli jsme ubytováni na příjemném internátu, kde měl každý jednotlivec vlastní pokoj. Prožili jsme velice zajímavé hodiny angličtiny a dějepisu, kde jsme vzájemně porovnávali znalost našich států a dějin. Zvládli jsme i společnou tělesnou výchovu, která byla dobrým rozptýlením na konci dne. Všichni jsme byli překvapeni a zároveň velice spokojeni se školní menzou, kde jsme si mohli vždy vybrat z mnoha jídel. Navštívili jsme zámecký park a školní kravín, který je na vysoké úrovni. Poslední den jsme si společně uvařili několik zajímavých jídel k večeři v profesionální kuchyni pod vedením paní učitelky. Po společné večeři jsme se rozloučili a poděkovali za krásný a přínosný týden.

Závěrem bych poděkoval škole za realizaci výměnného pobytu a těšíme se na další spolupráci.

Výměnné pobyty se konají za finanční podpory Česko-německého fondu budoucnosti. 

Dominik Kracík M3A, Mgr. Jana Peňázová

 

10.11.2017 | Jiří Šváb

Důležité zprávy

Přijímací zkouška - Chovatel cizokrajných zvířat

Dne 5. a 6. května se koná školní přijímací zkouška. Informace o doložení negativního testu na covid-19 najdete v odkazu níže.

Změny v přijímacím řízení

Každého žáka přijímáme v procesu přijímacího řízení (jehož součástí ale nemusí být přijímací zkouška). Vyhlašujeme 2. kolo příjm. řízení pro obory s výučním listem. Přihlášky přijímáme do 16. dubna.

Nekonání školní přijímací zkoušky

Školní přijímací zkouška v oborech vzdělání 41-45-M/01 Mechanizace a služby a 41-44-M/01 Zahradnictví se nekoná. Více informací najdete v sekci Uchazeč.

Přijímací řízení 2021

Pokud to situace dovolí, vzdáleným zájemcům, včetně rodičů, umožníme ubytování před pohovory zdarma (např. Aš, Třinec, Hodonín, Teplice, Klatovy ap.). Podrobnosti v pozvánce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.