Vánoční Vídeň očima chovatelů

Vánoční Vídeň očima chovatelů

Atmosféra Vídně v období adventu zapůsobí na každého. Studenti oboru Chovatel exotických zvířat si typické adventní trhy užili 29. 11. 2018.

Největším lákadlem pro ně byla návštěva Domu moří ve Vídni. Sedm podlaží plných akvárií a terárií, všude mořská flóra, volně se pohybující opičky, to byl ráj, který nechtěli ani opustit.

Cestou na nejznámější trh u radnice prošli centrem metropole se zastávkami u Domu motýlů, chrámu sv. Štěpána a Hofburgu. Neodmyslitelnou součástí celého výletu byl i náhled do historie, neboť jak všichni víme, Vídeň byla po 300 let našim hlavním městem.

Netypické spojení historie, architektury a chovu cizokrajných zvířat se opravdu podařilo na výbornou.

Hana Šteyerová (Ga)

10.12.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Botanické zahrady a národní parky JAR

V rámci expedice po botanických zahradách a národních přírodních parcích JAR dnes odletěl náš tým specialistů. Proběhne i exkurze ve výzkumném chovatelském zařízení Univerzity v Cambridgi v JAR.

Informace k přijímacímu řízení

Vzhledem ke změnám, které Ministerstvo školství zamýšlí ohledně přijímacího řízení, budou kritéria zveřejněna do 31.1.2021.

Přihlášky ke studiu Scénické a výstavní tvorby

Stále můžete podat přihlášku na umělecký maturitní obor - Scénická a výstavní tvorba (specializace zahradní design nebo floristický design), přihlášky přijímáme až do února 2021.

Dny otevřených dveří

Vážení zájemci o studium,
návštěva dnů otevřených dveří vám může dodat i důležité body u přijímacího řízení.
Návštěvy jsou organizovány pro jednotlivé zájemce s rodičem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.