Vánoční Vídeň očima chovatelů

Vánoční Vídeň očima chovatelů

Atmosféra Vídně v období adventu zapůsobí na každého. Studenti oboru Chovatel exotických zvířat si typické adventní trhy užili 29. 11. 2018.

Největším lákadlem pro ně byla návštěva Domu moří ve Vídni. Sedm podlaží plných akvárií a terárií, všude mořská flóra, volně se pohybující opičky, to byl ráj, který nechtěli ani opustit.

Cestou na nejznámější trh u radnice prošli centrem metropole se zastávkami u Domu motýlů, chrámu sv. Štěpána a Hofburgu. Neodmyslitelnou součástí celého výletu byl i náhled do historie, neboť jak všichni víme, Vídeň byla po 300 let našim hlavním městem.

Netypické spojení historie, architektury a chovu cizokrajných zvířat se opravdu podařilo na výbornou.

Hana Šteyerová (Ga)

10.12.2018 |

Důležité zprávy

Přípravný kurz k talentovým zkouškám

Přípravný kurz se bude konat
5. prosince 2023. Koná se pouze pro uchazeče, kteří podali přihlášku na naši školu. Kurz je zdarma. Podrobnosti najdete v sekci Uchazeč.

Termíny přijímacích zkoušek oboru Scénická a výstavní tvorba

Talentové zkoušky se budou konat ve čtvrtek 4. nebo v pátek 5. ledna 2024. Uchazeč na přihlášce uvede jeden z termínů.
Přihláška se podává do 30. listopadu 2023.

Dny otevřených dveří pro uchazeče a jejich rodiče

Těšíme se na vás při dalších dnech otevřených dveří, které proběhnou v rámci mezinárodní Vánoční výstavy od 16. do 19. prosince 2023.

Problematika přijímacího řízení jaro 2024

Pro uchazeče o studium a jejich rodiče zveřejnilo ministerstvo školství následující video k přijímacímu řízení. Pokud budeme vědět další informace, opět je zveřejníme.