Vánoční výstava v naší partnerské škole Beaune-la-Rolande

Vánoční výstava v naší partnerské škole Beaune-la-Rolande

Ve dnech 7. - 11. 12. 2017 se naše škola zúčastnila ve francouzském městě Beaune-la-Rolande Vánoční výstavy.

Naše delegace vedená panem ředitelem Ing. Ivo Jiránkem tam prodávala výrobky naší školy a produkty vyrobené v České republice.  V delegaci byly i dvě studentky z 3. a 4. ročníku zahradnického oboru, které se aktivně podílely na prezentaci naší školy.  Došlo i k setkáním se studenty z dalších partnerských škol z Polska a Itálie, se kterými trávili volnočasové aktivity formou her, což přispělo k vzájemnému poznávání historických a kulturních tradic jednotlivých zemi.  Spontánní iniciativa francouzských studentů měla velký úspěch. Náš pobyt byl završen prohlídkou památek Paříže.

Těšíme se na další spolupráci a setkání, která budou následovat v měsících květnu a červnu v rámci výměnné praxe studentů našich škol.

Hana Šteyerová

16.12.2017 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Další kolo přijímacího řízení

Pro zájemce o studium na naší škole vyhlašuji další kolo přijímacího řízení v termínu:
1) obory s výučním listem - do 25.4.
2) maturitní obory - do 4. 5. 2018
Na třídy zbývají 2-4 volná místa

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Nové centrum pro technické a zahradnické obory

Zahradníci získají nový skleník s množárnou, úpravnu květů a střešní zahradu. Technické obory nové centrum výpočetní techniky s vysokorychlostním připojením optickou sítí. Termín dokončení 31.10.2018.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.