Vánoční výstava v naší partnerské škole Beaune-la-Rolande

Vánoční výstava v naší partnerské škole Beaune-la-Rolande

Ve dnech 7. - 11. 12. 2017 se naše škola zúčastnila ve francouzském městě Beaune-la-Rolande Vánoční výstavy.

Naše delegace vedená panem ředitelem Ing. Ivo Jiránkem tam prodávala výrobky naší školy a produkty vyrobené v České republice.  V delegaci byly i dvě studentky z 3. a 4. ročníku zahradnického oboru, které se aktivně podílely na prezentaci naší školy.  Došlo i k setkáním se studenty z dalších partnerských škol z Polska a Itálie, se kterými trávili volnočasové aktivity formou her, což přispělo k vzájemnému poznávání historických a kulturních tradic jednotlivých zemi.  Spontánní iniciativa francouzských studentů měla velký úspěch. Náš pobyt byl završen prohlídkou památek Paříže.

Těšíme se na další spolupráci a setkání, která budou následovat v měsících květnu a červnu v rámci výměnné praxe studentů našich škol.

Hana Šteyerová

16.12.2017 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek do 1.3.2020

Přihlášky na maturitní a učební obory naší školy se mohou podávat do 1.3. 2020.
Přihlášky na obory s talentovou zkouškou do 24.2. 2020.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 8:30. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 28.2. 13:00-17:00
Sobota 29.2. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.
Přihlášky ke studiu neváhejte vzít s sebou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.