Vánoční výstava v naší partnerské škole Beaune-la-Rolande

Vánoční výstava v naší partnerské škole Beaune-la-Rolande

Ve dnech 7. - 11. 12. 2017 se naše škola zúčastnila ve francouzském městě Beaune-la-Rolande Vánoční výstavy.

Naše delegace vedená panem ředitelem Ing. Ivo Jiránkem tam prodávala výrobky naší školy a produkty vyrobené v České republice.  V delegaci byly i dvě studentky z 3. a 4. ročníku zahradnického oboru, které se aktivně podílely na prezentaci naší školy.  Došlo i k setkáním se studenty z dalších partnerských škol z Polska a Itálie, se kterými trávili volnočasové aktivity formou her, což přispělo k vzájemnému poznávání historických a kulturních tradic jednotlivých zemi.  Spontánní iniciativa francouzských studentů měla velký úspěch. Náš pobyt byl završen prohlídkou památek Paříže.

Těšíme se na další spolupráci a setkání, která budou následovat v měsících květnu a červnu v rámci výměnné praxe studentů našich škol.

Hana Šteyerová

16.12.2017 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Dny otevřených dveří

Termíny, včetně výstavy vánoční floristiky a historické techniky

Přehlídky středních škol 2018

Zájemci o studium se s námi mohou setkat v následujících městech ...

Jídelní lístek školní jídelny

Aktuální jídelní lístek naleznete zde

Výstavba centra pro odbornou výuku pokračuje

Stavba nových atelierů pro výuku zahradní architektury a grafického desingu pokračuje rychlým tempem. Výběr výkonných počítačů pro nové centrum výpočetní techniky pro technické obory finišuje.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.