Vánoční výstava v naší partnerské škole Beaune-la-Rolande

Vánoční výstava v naší partnerské škole Beaune-la-Rolande

Ve dnech 7. - 11. 12. 2017 se naše škola zúčastnila ve francouzském městě Beaune-la-Rolande Vánoční výstavy.

Naše delegace vedená panem ředitelem Ing. Ivo Jiránkem tam prodávala výrobky naší školy a produkty vyrobené v České republice.  V delegaci byly i dvě studentky z 3. a 4. ročníku zahradnického oboru, které se aktivně podílely na prezentaci naší školy.  Došlo i k setkáním se studenty z dalších partnerských škol z Polska a Itálie, se kterými trávili volnočasové aktivity formou her, což přispělo k vzájemnému poznávání historických a kulturních tradic jednotlivých zemi.  Spontánní iniciativa francouzských studentů měla velký úspěch. Náš pobyt byl završen prohlídkou památek Paříže.

Těšíme se na další spolupráci a setkání, která budou následovat v měsících květnu a červnu v rámci výměnné praxe studentů našich škol.

Hana Šteyerová

16.12.2017 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Přání

Všem studentům přejeme krásné prázdniny, plné slunce a pohody. Těšíme se na Vás v pondělí 3. září 2018 v 8 hod.

Organizace maturitních zkoušek - podzim 2018

Harmonogram zkoušek pro žáky třídy E4A, E4B a Z4.

Zahraniční praxe a stáže finišují

Zahradníci a Výstavníci se vrací ze stáží ve Francii, u Chovatelů na stáž do italských Alp vycestovala již poslední skupina žáků, Technici se vrátili z praxí v Polsku a naopak se chystají do Nizozemí.

Příprava k maturitě z českého jazyka a literatury

Pro případné zájemce pořádáme 29. srpna 2018 od 11:00 nepovinný seminář zaměřený na přípravu k maturitě z českého jazyka a literatury.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.