Vánoční výstava 2017 - chovatelé, novinky v našich chovech

Vánoční výstava  2017 - chovatelé, novinky v našich chovech

Fotogalerie prací žáků chovatelských oborů.

Studenti v učebnách pěkně ztvárnili kontrast mezi tropickým pralesem a vypálenými plochami. Pro nejmenší návštěvníky výstavy pak připravili i sluchové, vizuální a hmatové prvky pralesa.

Na nových fotografiích jsou naši noví ptačí chovanci ze skupin Turako a křepelů, navíc vzácný chovanec - Candoia aspera (nejedovatý malý  hroznýšek Candoia smrtonošovitá).

 Škola navíc v této chvíli dojednává dovoz nových, velmi vzácných chovanců ze zahraničí - nádherný Bažant paví malajský (Polyprectron malacense) kladoucí po jediném vejci a krajta Morelia carinata  žijící v jediném okrsku v západní Austrálii.

21.12.2017 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Přání

Všem studentům přejeme krásné prázdniny, plné slunce a pohody. Těšíme se na Vás v pondělí 3. září 2018 v 8 hod.

Organizace maturitních zkoušek - podzim 2018

Harmonogram zkoušek pro žáky třídy E4A, E4B a Z4.

Zahraniční praxe a stáže finišují

Zahradníci a Výstavníci se vrací ze stáží ve Francii, u Chovatelů na stáž do italských Alp vycestovala již poslední skupina žáků, Technici se vrátili z praxí v Polsku a naopak se chystají do Nizozemí.

Příprava k maturitě z českého jazyka a literatury

Pro případné zájemce pořádáme 29. srpna 2018 od 11:00 nepovinný seminář zaměřený na přípravu k maturitě z českého jazyka a literatury.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.