Vánoční výstava 2017 - chovatelé, novinky v našich chovech

Vánoční výstava  2017 - chovatelé, novinky v našich chovech

Fotogalerie prací žáků chovatelských oborů.

Studenti v učebnách pěkně ztvárnili kontrast mezi tropickým pralesem a vypálenými plochami. Pro nejmenší návštěvníky výstavy pak připravili i sluchové, vizuální a hmatové prvky pralesa.

Na nových fotografiích jsou naši noví ptačí chovanci ze skupin Turako a křepelů, navíc vzácný chovanec - Candoia aspera (nejedovatý malý  hroznýšek Candoia smrtonošovitá).

 Škola navíc v této chvíli dojednává dovoz nových, velmi vzácných chovanců ze zahraničí - nádherný Bažant paví malajský (Polyprectron malacense) kladoucí po jediném vejci a krajta Morelia carinata  žijící v jediném okrsku v západní Austrálii.

21.12.2017 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Další kolo přijímacího řízení

Pro zájemce o studium na naší škole vyhlašuji další kolo přijímacího řízení v termínu:
1) obory s výučním listem - do 25.4.
2) maturitní obory - do 4. 5. 2018
Na třídy zbývají 2-4 volná místa

Výstava našich výtvarníků na zámcích v údolí řeky Loiry

Studenti 2. a 3. ročníků oboru Výstavnictví se budou prezentovat přímo na zámcích, v jejichž interiérech a zahradách budou v rámci 12 denních stáží svá výtvarná díla tvořit.

Novinky v našich chovech

Spustili jsme, jako první škola v ČR, online přenos z webkamery z chovů našich drápkatých opiček. Ikonu pro spuštění naleznete v horní liště vpravo a dole, pod důležitými odkazy (denně mezi 14-07 h.)

Nové centrum pro technické a zahradnické obory

Zahradníci získají nový skleník s množárnou, úpravnu květů a střešní zahradu. Technické obory nové centrum výpočetní techniky s vysokorychlostním připojením optickou sítí. Termín dokončení 31.10.2018.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.