Velikonoce na zámku v Pardubicích

Velikonoce na zámku v Pardubicích

Na Květnou neděli, která letos připadla na 25. března, se žáci zahradnických oborů zúčastnili akce s názvem Velikonoce na zámku v Pardubicích.

Bohatý program připravily kulturní a sociální organizace Pardubického kraje společně se studenty a učiteli středních škol.

Naše škola si pro návštěvníky připravila stánek s originálními výrobky, které zhotovili a připravili žáci učňovských oborů. Díky tomu měli zájemci možnost nejen nakupovat jarní dekorace, ale také spatřit naše žáky přímo při práci, neboť součástí našeho stánku byla rovněž malá floristická dílna. V té si mimo jiné mohli návštěvníci nechat vyrobit dekoraci přímo podle svých představ.

Přejeme všem krásné prožití velikonočních svátků a doufáme, že jim budou naše výrobky dělat jen a jen radost. 

Matěj Doležal (Ga)

26.3.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek do 1.3.2020

Přihlášky na maturitní a učební obory naší školy se mohou podávat do 1.3. 2020.
Přihlášky na obory s talentovou zkouškou do 24.2. 2020.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 8:30. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 28.2. 13:00-17:00
Sobota 29.2. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.
Přihlášky ke studiu neváhejte vzít s sebou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.