Výstava Floria JARO v Kroměříži

Výstava Floria JARO v Kroměříži

V sobotu 5. května se naše škola zúčastnila výstavy Floria JARO 2018 na výstavišti v Kroměříži.

Žákyně výstavnictví a floristického designu Anna Karpíšková, Veronika Hermanová a Adelle Mercedes Woodová během celé soboty vytvářely před zraky návštěvníků florální objekt, který měl představovat známý vynález bleskosvodu od Prokopa Diviše. Celá venkovní expozice totiž prezentovala významné české vynálezy. Děvčata nejprve vytvořila květinový sloup z květů růže, karafiátů, gerber a chryzantém, poté na něj připevnila konstrukci připomínající bleskosvod, která byla též vytvořena pouze z květů. Celý florální objekt byl doplněn o domek s miniaturní zahrádkou. Nápad a konstrukce vznikl pod vedením paní Ing. Evy Vaňkové.

Matěj Doležal (Ga)

7.5.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Spuštění webové aplikace Bakaláři pro rodiče a žáky

16. ledna byly v odkazu Bakaláři (v levém horním rohu webových stránek) spuštěny přístupy rodičů a žáků do systému Bakaláři, kde lze vidět především absenci a průběžnou klasifikaci konkrétního žáka.

Schůzka rodičů žáků 4. ročníků

Schůzka rodičů žáků čtvrtých ročníků se koná 11. února 2019 od 16 hodin.

Otevření nového centra odborných učeben

31. ledna slavnostně otevíráme novou budovu odborných učeben. Zahradníci a výstavníci získají tropický skleník a ateliéry, chovatelé teraristické expozice, technické obory nové výpočetní středisko.

Dny otevřených dveří

Termíny v roce 2019

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.