Výstava Floria JARO v Kroměříži

Výstava Floria JARO v Kroměříži

V sobotu 5. května se naše škola zúčastnila výstavy Floria JARO 2018 na výstavišti v Kroměříži.

Žákyně výstavnictví a floristického designu Anna Karpíšková, Veronika Hermanová a Adelle Mercedes Woodová během celé soboty vytvářely před zraky návštěvníků florální objekt, který měl představovat známý vynález bleskosvodu od Prokopa Diviše. Celá venkovní expozice totiž prezentovala významné české vynálezy. Děvčata nejprve vytvořila květinový sloup z květů růže, karafiátů, gerber a chryzantém, poté na něj připevnila konstrukci připomínající bleskosvod, která byla též vytvořena pouze z květů. Celý florální objekt byl doplněn o domek s miniaturní zahrádkou. Nápad a konstrukce vznikl pod vedením paní Ing. Evy Vaňkové.

Matěj Doležal (Ga)

7.5.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek bude ukončeno 31.5. 2018

Poslední možnost podání přihlášky na naši školu je k 31.5. 2018. Zbývají 1-2 volná místa na třídu. Informace tel. 775 558 223, nebo 775 558 222.

Výstavba centra pro odbornou výuku pokračuje

Stavba nových atelierů pro výuku zahradní architektury a grafického desingu pokračuje rychlým tempem. Výběr výkonných počítačů pro nové centrum výpočetní techniky pro technické obory finišuje.

Nové vybavení technických oborů

Nový Opel Astra na výuku autoškoly je již zaparkován ve školní garáži. Zároveň chystáme vybavení novým svářecím trenažerem a svářecími zdroji.

Velké úspěchy našich techniků, floristek a architektů

Floristky získaly 1. a 3. místo v soutěži odborných učilišť, architekti získali 1. místo v soutěži pořádané Svazem zakládání a údržby zeleně.
Náš technik byl 8. v celostátním kole soutěže AMAVET.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.