Výstava Floria JARO v Kroměříži

Výstava Floria JARO v Kroměříži

V sobotu 5. května se naše škola zúčastnila výstavy Floria JARO 2018 na výstavišti v Kroměříži.

Žákyně výstavnictví a floristického designu Anna Karpíšková, Veronika Hermanová a Adelle Mercedes Woodová během celé soboty vytvářely před zraky návštěvníků florální objekt, který měl představovat známý vynález bleskosvodu od Prokopa Diviše. Celá venkovní expozice totiž prezentovala významné české vynálezy. Děvčata nejprve vytvořila květinový sloup z květů růže, karafiátů, gerber a chryzantém, poté na něj připevnila konstrukci připomínající bleskosvod, která byla též vytvořena pouze z květů. Celý florální objekt byl doplněn o domek s miniaturní zahrádkou. Nápad a konstrukce vznikl pod vedením paní Ing. Evy Vaňkové.

Matěj Doležal (Ga)

7.5.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Přání

Všem studentům přejeme krásné prázdniny, plné slunce a pohody. Těšíme se na Vás v pondělí 3. září 2018 v 8 hod.

Organizace maturitních zkoušek - podzim 2018

Harmonogram zkoušek pro žáky třídy E4A, E4B a Z4.

Zahraniční praxe a stáže finišují

Zahradníci a Výstavníci se vrací ze stáží ve Francii, u Chovatelů na stáž do italských Alp vycestovala již poslední skupina žáků, Technici se vrátili z praxí v Polsku a naopak se chystají do Nizozemí.

Příprava k maturitě z českého jazyka a literatury

Pro případné zájemce pořádáme 29. srpna 2018 od 11:00 nepovinný seminář zaměřený na přípravu k maturitě z českého jazyka a literatury.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.