Výstava Floria JARO v Kroměříži

Výstava Floria JARO v Kroměříži

V sobotu 5. května se naše škola zúčastnila výstavy Floria JARO 2018 na výstavišti v Kroměříži.

Žákyně výstavnictví a floristického designu Anna Karpíšková, Veronika Hermanová a Adelle Mercedes Woodová během celé soboty vytvářely před zraky návštěvníků florální objekt, který měl představovat známý vynález bleskosvodu od Prokopa Diviše. Celá venkovní expozice totiž prezentovala významné české vynálezy. Děvčata nejprve vytvořila květinový sloup z květů růže, karafiátů, gerber a chryzantém, poté na něj připevnila konstrukci připomínající bleskosvod, která byla též vytvořena pouze z květů. Celý florální objekt byl doplněn o domek s miniaturní zahrádkou. Nápad a konstrukce vznikl pod vedením paní Ing. Evy Vaňkové.

Matěj Doležal (Ga)

7.5.2018 | Aleš Papáček

Důležité zprávy

Podávání přihlášek do 1.3.2020

Přihlášky na maturitní a učební obory naší školy se mohou podávat do 1.3. 2020.
Přihlášky na obory s talentovou zkouškou do 24.2. 2020.

Přijímačky nanečisto

Pro zájemce o studium na naší škole opět pořádáme přípravný kurz k přijímacím zkouškám. Kurz se koná v sobotu 28. 3. od 8:30. Kontakt: jana.drimlova@szat.cz nebo tel. 464 603 111.

Výměny žáků s partnerskou školou v Amboise začátkem března

Letos proběhne řada akcí a výměn žáků se školou v Amboise. V březnu až v červnu k nám přijede 50 studentů z Amboise, naši výstavníci a zahradníci naopak pojedou na plenéry a výstavy na zámky na Loiře

Dny otevřených dveří

Pátek 28.2. 13:00-17:00
Sobota 29.2. 9:00-12:00
Případně nás můžete navštívit individuálně po předchozí dohodě.
Přihlášky ke studiu neváhejte vzít s sebou.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.